Bitmaks i spółka. Robot z Niebieskiego Lasu

Pierwsza część nowej komiksowej serii idealnej do samodzielnego czytania.

Pewnego dnia w Niebieskim Lesie pojawia się zepsuty robot Bitmaks. Dzięki Wagnerowi i Myszy dostaje szansę na drugie życie! Bitmaks zaczyna robić to, co umie najlepiej: pomagać innym! Ale co o tym wszystkim sądzą pozostali mieszkańcy lasu?

Duże litery, krótkie zdania i wciągająca, zabawna historia zachęcają najmłodszych czytelników do samodzielnej lektury.

Informacje dodatkowe o Bitmaks i spółka. Robot z Niebieskiego Lasu:

Wydawnictwo: Debit
Data wydania: 2021-09-15
Tytuł oryginału: Bitmax & Co. El robot del bosque

Tagi: Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące bóg

Kup książkę Bitmaks i spółka. Robot z Niebieskiego Lasu

Bitmaks i spółka. Robot z Niebieskiego Lasu - opinie o książce

Avatar użytkownika - bookwmkesie
bookwmkesie
Przeczytane:2022-03-03, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Mam dla was cudowną książeczkę, która nie tylko pomoże waszemu dziecku nauczyć się czytać, ale pomoże zrozumieć min czym jest przyjaźń, odmienność, wspólnota, rodzina. Wiele zabawnych sytuacji oraz takiej ludzkiej mądrości, mimo że głównym bohaterem jest robot i jego dwójka przyjaciół. Jak to jest być innym od pozostałych ? Jak poradzić sobie z niechęcią na swój temat?

Moja 9 letnia córka przeczytała jednym tchem. Cieszę się, że mogłam pokazać jej kilka sytuacji jakie może spotkać w szkole, na podwórku a są nimi w/w sytuacje.

Jeżeli wasze bąbelki dopiero co poznają literki to z całego serca zachęcam, ponieważ tutaj książeczka wydana jest w formie komiksu więc nie dość, że wasze dziecko szybko się nie znudzi to jeszcze będzie miało dużą satysfakcję, że samodzielnie przeczytało.

Bitmaks i Spółka. Rufus złoty smok
Liliana Fortuny0
Okładka ksiązki - Bitmaks i Spółka. Rufus złoty smok

Trzecia część nowej komiksowej serii idealnej do samodzielnego czytania. W Niebieskim Lesie pojawiają się myśliwi, którzy poszukują Złotego Smoka. A jeśli...

Bitmaks i spółka. Ratujmy Alfa
Liliana Fortuny0
Okładka ksiązki - Bitmaks i spółka. Ratujmy Alfa

Piąta część komiksowej serii idealnej do samodzielnego czytania.   Spokój w Niebieskim Lesie burzy wypadek ciężarówki z cysterną. Bach i Wagner chcąc...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka