Bitmaks i spółka. Bitmaks i spółka. Superprosiak

Druga część nowej komiksowej serii idealnej do samodzielnego czytania. .

Superprosiak jest przekonany, że jest superbohaterem. Kłopot w tym, że nie ma żadnej supermocy, przez co stanowi zagrożenie dla siebie i innych. W rozwiązaniu problemu znów okaże się pomocny Bitmaks.

Duże litery, krótkie zdania i wciągająca, zabawna historia zachęcają najmłodszych czytelników do samodzielnej lektury.

Informacje dodatkowe o Bitmaks i spółka. Bitmaks i spółka. Superprosiak:

Wydawnictwo: Debit
Data wydania: 2021-09-19
Tytuł oryginału: Bitmax & Co. Supercerdo

Tagi: Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży bóg

Kup książkę Bitmaks i spółka. Bitmaks i spółka. Superprosiak

Bitmaks i spółka. Bitmaks i spółka. Superprosiak - opinie o książce

Avatar użytkownika - bookwmkesie
bookwmkesie
Przeczytane:2022-11-19, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Na początek poproszę Was o powrót do czasów dzieciństwa. Jako maluchy, jaką chcieliście mieć super moc? Ja chciałam latać oraz być niewidzialną. :p Z wiekiem zaczynamy uświadamiać sobie, że to wszystko to tylko nasze marzenia, lecz... A co, jeśli jest moc, która była, jest i zawsze będzie, a jej moc może sprawiać, że ktoś poczuje się doceniony inny zrelaksowany, a komuś innemu możemy ,,naładować baterie", a tą super mocą jest... Nieee no musicie sami dowiedzieć się czytając drugi tom serii przygód przesympatycznego robota Bitmaksa i spółki pt. ,,Super prosiak".

Książka jest w przedziale wiekowym 6+ to uważam osobiście, że każdy dorosły powinien przypomnieć sobie o tej super mocy. Polecam każdej osobie bez względu na wiek. Spotkacie dobrze już znanych z pierwszego tomu przyjaciół Bitmaksa, lecz tym razem nasz fantastyczny robot będzie starał się pomóc uroczemu prosiaczkowi znaleźć jego super moc. Jaki będzie tego efekt oraz jakie przygody przeżyje nasz prosiaczek to już zostawiam do Waszego poznania.

Zachęcam całym sercem do wspólnego czytania z dziećmi, co będzie skutkować pozytywnymi emocjami, które mają bardzo ważny wpływ na rozwój naszych pociech, a do tego, jak są mądrze napisane, to już combo w edukacji naszych dzieci. Jeżeli wasze dziecko jest na etapie poznawania literek lub samodzielnie zaczynają czytać to bez żadnych problemów mogą sięgnąć po tę pozycję.

Książeczka w formie komiksu oraz krótkie wypowiedzi spowodują, że dziecko szybko nie znudzi się daną książeczką, a jeżeli dołożymy do tego piękne ilustracje, to mamy efekt mile spędzonego czasu..

Bitmaks i spółka. Ratujmy Alfa
Liliana Fortuny0
Okładka ksiązki - Bitmaks i spółka. Ratujmy Alfa

Piąta część komiksowej serii idealnej do samodzielnego czytania.   Spokój w Niebieskim Lesie burzy wypadek ciężarówki z cysterną. Bach i Wagner chcąc...

Bitmaks i Spółka. Rufus złoty smok
Liliana Fortuny0
Okładka ksiązki - Bitmaks i Spółka. Rufus złoty smok

Trzecia część nowej komiksowej serii idealnej do samodzielnego czytania. W Niebieskim Lesie pojawiają się myśliwi, którzy poszukują Złotego Smoka. A jeśli...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka