Balsam dla duszy miłośnika koni

Pokochaj opowieści o sile i pięknie koni... Uważasz, że dzień św. Huberta to najważniejszy dzień w roku. W lodówce zawsze masz marchewki, jabłka i kostki cukru. Wolisz zapach stajni od wody kolońskiej. Przyglądasz się każdemu kawałkowi linki, zastanawiając się, czy nadaje się na uwiąz. Wydajesz więcej na podkowy niż na buty. Twój ulubiony strój jest ze skóry, a do niego masz bat i ostrogi.  Z koniem rozmawiasz więcej niż z mężem/żoną. Jeśli takie myśli są ci bliskie, ta książka jest dla ciebie! Nawet jeżeli podziwiasz konie tylko z daleka, na pewno spodobają ci się opowieści osób, które chcą w ten sposób okazać przywiązanie swoim czworonożnym przyjaciołom. Sprezentuj egzemplarz Balsamu dla duszy miłośnika koni osobie, która nie może żyć bez koni. Zapewniamy, że bardzo szybko nabierzecie ochoty na kolejną końską dawkę takich historii! Serię „Bestseller“ wydajemy już 14 lat. W tym czasie REBIS opublikował w niej ponad 30 książek. Sprzedaż tej serii na świecie przekroczyła 1,3 miliarda egzemplarzy. Ukazało się w niej ponad 200 tytułów przetłumaczonych na 40 języków.

Informacje dodatkowe o Balsam dla duszy miłośnika koni:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2010-08-17
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7510-531-5

Kup książkę Balsam dla duszy miłośnika koni

Balsam dla duszy miłośnika koni - opinie o książce

Avatar użytkownika - Slavek
Slavek