Anatomia Pokoju. Rozwiązywanie konfliktu u źródła

Co by było, gdyby się okazało, że u podstaw konfliktów w domu, w pracy, a także na świecie leży ta sama przyczyna?

A co, jeśli wciąż błędnie diagnozujemy tę przyczynę?

A co, jeśli w rezultacie pogłębiamy problemy, które rzekomo staramy się rozwiązywać?

Każdego dnia.

Nowy międzynarodowy bestseller autorów książki Przywództwo i oszukiwanie samego siebie dodaje otuchy i zachęca do pojednania. Za sprawą poruszającej opowieści o rodzicach borykających się z własnymi dziećmi i problemami zatruwającymi ich wspólne życie uczymy się od niegdysiejszych wrogów, jak zażegnać konflikty w życiu osobistym, zawodowym oraz te o zasięgu globalnym, nawet jeśli już znaleźliśmy się w stanie wojny.

***

Anatomia pokoju to książka, która daje moc do przeprowadzenia transformacji. Zdejmuje z nas brzemię zarządzania organizacją, ucząc nas, jak powinniśmy troszczyć się o współpracowników i wziąć odpowiedzialność za stworzenie organizacji, która ostatecznie wyniesie naszą dbałość o klienta na wyższy poziom.

- Don Serrat, założyciel i prezes Life Works UK

Anatomia pokoju to błyskotliwie napisana, inspirująca książka, której rzadko spotykana prostota przekazu skłania do refleksji i do działania. Polecam ją bez wahania każdemu, kto pragnie znaleźć rozwiązanie konfliktów - zarówno tych osobistych, jak i globalnych.

- Gilead Sher, były szef kancelarii premiera Izraela oraz główny negocjator w rozmowach z Palestyną

***

The Arbinger Institute to międzynarodowa organizacja szkoleniowa, konsultingowa i coachingowa, której programy i metody powstały na podstawie 45 lat badań naukowych w dziedzinie psychologii ludzkich zachowań oraz motywacji, a także 35 lat doświadczeń w pracy z organizacjami na całym świecie.

Główna siedziba firmy mieści się w Stanach Zjednoczonych, ale oddziały Arbingera znajdują się obecnie na całym świecie: w obu Amerykach, w całej Europie, na Bliskim Wschodzie, w Indiach, Azji i Oceanii. Aby uzyskać więcej informacji na temat działalności Arbingera i możliwości wsparcia twojej organizacji, odwiedź stronę internetową arbinger.com

Informacje dodatkowe o Anatomia Pokoju. Rozwiązywanie konfliktu u źródła:

Kup książkę Anatomia Pokoju. Rozwiązywanie konfliktu u źródła

Anatomia Pokoju. Rozwiązywanie konfliktu u źródła - opinie o książce

Nowa encyklopedia powszechna A-Z. Wydanie III uaktualnione 2007/2008
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Nowa encyklopedia powszechna A-Z. Wydanie III uaktualnione 2007/2008

40 tysięcy haseł, autorstwo pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Polskiej Akademii Nauk, niezbedne kompendium wiedzy o przeszłości i teraźniejszości...

Troskliwe Misie. Kiedy misia nie ma w domu
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Troskliwe Misie.  Kiedy misia nie ma w domu

Książka ,,Troskliwe Misie. Witamy w Krainie Troskliwości" to opowiadania o przygodach sympatycznych pluszaków. W każdej części książki najmłodsi przenoszą...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski