reklama

Afterlove

Pierwsza wydana po polsku książka wielokrotnie nagradzanej autorki.

Poruszająca historia o stracie i miłości silniejszej niż śmierć.

Reflektory samochodów. Ostatnią rzeczą, jaką słyszy Ash, jest trzask tłuczonego szkła, gdy przednia szyba uderza w nią i niczym gwiazda rozpada się na milion kawałków. Ale udało jej się, wciąż tu jest. Chyba. A może nie?

To był jej ostatni sylwester na ziemskim padole. Po tragicznym wypadku Ash trafia do zaświatów, gdzie dołączyć ma do klanu żniwiarek dusz.

Ale dziewczyna nie może zapomnieć o swojej pierwszej miłości, Poppy, i zrobi wszystko, by znów ją zobaczyć. Nawet jeśli oznacza to, że spędzą razem tylko chwilę. Żywe lub martwe.

"Ta książka o kochaniu, byciu kochanym i życiu pełnią życia jest jedną z najczystszych i najlepiej napisanych rzeczy, jakie kiedykolwiek czytałam."
Goodreads

Tytuł oryginału: Afterlove
Tłumaczenie: Agnieszka Kalus

Kup książkę Afterlove

Afterlove - opinie o książce

Opis tej książki nie oddaje tego co znajdziemy na jej kartach. Szczerze nie spodziewałam się takiej historii i cieszę się że zdecydowałam się na jej przeczytanie.

Okładka wcale nic mi nie mówiła a powinna. Widzimy na niej parę całujących się dziewczyn. Powinno mi to dać do myślenia ale zorientowałam się że ma to znaczenie jak zaczęłam czytać tę powieść. I chyba jest to pierwsza moja książka gdy spotykam się z taką tematyką. I super, że to było coś innego niż to co czytałam do tej pory.

Jest to historia dla młodzieży ale super się w niej odnalazłam więc raczej wiek nas nie ogranicza. A to jak każdy odbierze te książkę to już indywidualne odczucie.

Jest to dobrze napisana książka której długo nie zapomnę poniewaz bardzo mnie zaskoczyła i mam nadzieję że przeczytam jeszcze jakas książke tej autorki.

Uziemieni
Tanya Byrne0
Okładka ksiązki - Uziemieni

Przed windą w jednym z wieżowców czekają: kujon, oszust, dziecięcy celebryta, grzeczna dziewczynka, psychofanka i dupek. Sasha chce tylko dostarczyć...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski