Aced

Tom 1 cyklu PresLocke

Co się stanie, gdy dwa różne światy się ze sobą zderzą?

Ace Locke jest najseksowniejszym aktorem Hollywood grającym w filmach akcji. Kobiety na całym świecie rzucają majtki w jego kierunku, ale Ace nie jest nimi zainteresowany – bardziej ciekawią go męskie bokserki. A konkretniej mówiąc, te na niemal gołym modelu z billboardu, który mija każdego dnia.
Chociaż ostatnio trafił na pierwsze strony gazet przez swój publiczny coming-out, Ace ostrożnie podchodzi do zawierania związków, obawiając się tego, co osąd publiczny może zrobić z jego karierą. Ale jest coś w wyrazie twarzy tego modela, co go intryguje i prowokuje myśli typu „co by było, gdyby…?”.
Dylan Prescott właśnie odniósł sukces w swojej jak dotąd największej kampanii modowej. Takiej, dzięki której jego zdjęcia widnieją w całym L.A. – a ma na nich niewiele więcej niż to, w czym się urodził. A kiedy zostaje obsadzony w roli w najnowszym przeboju kinowym Ace’a, zbliża go to bezpośrednio do jego największej fantazji.
Pozornie pewny siebie, Dylan nie ma problemu ze swoją orientacją seksualną ani wyglądem ładnego chłopca i obie te rzeczy wykorzystuje na swoją korzyść, by dostać to, czego chce. A to, czego chce, jest niemożliwe – Ace Locke.

Informacje dodatkowe o Aced:

Aced - opinie o książce

Avatar użytkownika - pola84
pola84
Przeczytane:2020-10-25,

Jak dotąd nie czytałam jeszcze o miłości męsko męskiej. I byłam ciekawa jak tą tematykę odbiorę. Jestem tolerancyjną osobą, dlatego z wielką chęcią chwyciłam za książkę duetu Elli Frank oraz Brooke Blaine "Aced. Wymarzony".

Ace Locke jest znaną gwiazdą kina. Od niedawna ujawnił się, że gra do tej samej drużyny 😉 Bardzo interesuje go pewien billboard na którym muskularny osobnik reklamuje bieliznę Calvina Kleina. Ace ma po prostu na tym punkcie obsesję. Jakie jest jego wielkie zdziwienie, gdy okazuje się że mężczyzna z plakatu będzie grał razem z nim w nowym filmie. Dylan wydaje się wcale nie być onieśmielony sławą naszego bohatera. Co z tego wyniknie?

No mam naprawdę bardzo mieszane uczucia po lekturze książki. Po pierwsze, nie wiem czy taką miłość powinny opisywać kobiety. Wiecie, jest w społeczeństwie takie krzywdzący osąd, że facet myśli tylko o seksie. No i w tej książce tak rzeczywiście jest. Za każdym razem gdy Ace z Dylanem rozmawiają ze sobą, ba pomyślą o sobie, zaraz łapią się za przyrodzenie, bo ciągle coś tam im rośnie 😅 Ja rozumiem napalać się na kogoś, ale tutaj to już zakrawało na absurd. Mamy różnie narracje, czasami ze strony jednego lub drugiego bohatera. I ciężko mi się było połapać w każdym rozdziale, którego teraz kolej. Wkurzało mnie to. Może nie liczyłam na cudowną opowieść romantyczną z panami w roli głównej, bo jestem świadoma, że to erotyk. I te nieliczne pokazy czułości w tej książce były naprawdę fajne. Ale jak dla mnie za dużo było fizyczności, seksu, a fabuła też taka nijaka. Liczę na to, że w drugim tomie będzie lepiej.

Trochę komedii, dużo romansu. Jest to idealna książka na chwilę relaksu. Z pewnością sięgnę po kolejny tom.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski