9 pierwszych piątków miesiąca. Poznaj obietnice Pana Jezusa

Dlaczego bierzemy udział we mszy w dziewięć pierwszych piątków miesiąca?

Jakie obietnice złożył Jezus wszystkim tym, którzy przybliżą się do Jego Najświętszego Serca i przyjmą płynącą z Niego nieskończoną miłość? Czy te obietnice naprawdę się spełniają?

Takie pytania zadaje sobie wiele dzieci, które po Pierwszej Komunii zapraszane są przez Kościół do praktykowania nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Wśród zaciekawionych wyjątkowymi obietnicami znaleźli się Ola i Piotrek, którzy z niecierpliwością oczekują na comiesięczne msze, podczas których ksiądz Piotr szczegółowo i przystępnie objaśnia, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi

Z jego podpowiedzi mogą skorzystać także rodzice i dziadkowie, dla których ksiądz Piotr przygotował specjalne uzupełnienia. Zainspirować mogą się nimi również księża prowadzący szkolne msze pierwszopiątkowe oraz katecheci przygotowujący dzieci do Pierwszej Komunii Świętej.

Informacje dodatkowe o 9 pierwszych piątków miesiąca. Poznaj obietnice Pana Jezusa:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2024-09-09
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788382012033

Tagi: Religie i wierzenia Chrześcijaństwo Aspekty religii Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące Materiały edukacyjne Dzieci od ok. 4 lat

Kup książkę 9 pierwszych piątków miesiąca. Poznaj obietnice Pana Jezusa

To my wychowamy Kościół
Magdalena Kędzierska-Zaporowska 0
Okładka ksiązki - To my wychowamy Kościół

Inspirujące rozmowy o Kościele, który wychowuje i jest wychowywany.Wśród pytań na temat przyszłości Kościoła coraz częściej pojawia się pytanie...

Rachunek sumienia z bł. Carlem Acutisem. Przygotowanie do spowiedzi świętej
Magdalena Kędzierska-Zaporowska0
Okładka ksiązki - Rachunek sumienia z bł. Carlem Acutisem. Przygotowanie do spowiedzi świętej

Pierwsza spowiedź to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wiary każdego dziecka. To piękne spotkanie z Jezusem i Jego miłością bywa jednak trudne i...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung