29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety

„29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety” to klarowne poglądy na życie, a także pewnego rodzaju wskazówki dla młodzieży, ludzi zagubionych. To nie jest poradnik z gatunku psychologicznych.

Autorka chce nakłonić czytelnika do przemyśleń, do głębszego zastanowienia się, co tak naprawdę jest sensem życia.

W niniejszej książce autorka wyraża prawdziwą siebie, to co ją inspiruje, denerwuje i zachwyca. Są to jasne poglądy na różne etapy i dziedziny życia, a także dotyczące postaw ludzi w dzisiejszych czasach.

W książce poruszane są między innymi takie tematy jak: małżeństwo, problemy młodzieży, związek, niepełnosprawność, aborcja, młodzież w dobie mediów społecznościowych, odpowiedzialność za innych, motyw szczęścia, wybaczenie.

Informacje dodatkowe o 29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety:

29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety - opinie o książce

Avatar użytkownika - Ewelina-czyta
Ewelina-czyta
Przeczytane:2022-09-10, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Autorkę poznałam na jednym z portali społecznych gdy zgłaszałam się do recenzji innej jej książki (za kilka dni kolejne opinie). Po kilku "rozmowach" poczułam, że nawiązała się między nami nić porozumienia i dlatego też zdecydowałam się zerknąć na wcześniejszą książkę, która wyszła spod jej pióra i przekonać się, czy myślimy podobnie na różne zagadnienia dotyczące naszego życia i spostrzegania świata.

"29 aspektów..." to nie jest na pewno typowy poradnik psychologiczny, jest to raczej luźny zbiór myśli, przemyśleń, porad i wskazówek, które zmuszają czytelnika do refleksji i spojrzenie na swoje życie z innej strony, by niekiedy zweryfikować swoje poglądy. Nie narzuca, jak ma żyć i myśleć, ale pokazuje, jak żyją i co myślą inni.
Myślę, że różnorodność poruszanych kwestii sprawi, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, coś, co może dopasować akurat do swojej obecnej sytuacji w życiu, wskazówki jak ustalać priorytety i co powinno być najważniejsze w naszej hierarchii codziennego życia.

"29 aspektów..." to króciutka książka, którą przeczytacie w kilka minut, ale jestem przekonana, że i Wam na długo zapadnie w pamięć i długo będziecie o niej myśleć. Napisana przystępnym językiem, ciekawie skomponowana, poruszająca ważne tematy.

Czy polecam?
Polecam. Autorka przedstawia swoje poglądy, wnioski i spostrzeżenia z odbytych obserwacji na tematy, które towarzyszą nam w codziennym życiu.

POLECAM...

Wprost przed siebie. Zbiór opowiadań i autorefleksji
Laura Wisiewicz0
Okładka ksiązki - Wprost przed siebie. Zbiór opowiadań i autorefleksji

Czy choroba i niepełnosprawność przekreślają szanse na miłość i szczęście?Ile wart jest związek budowany na kłamstwie?Historie trzech, młodych kobiet walczących...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz