101 mitów o związkach. Nie pozwól by zniszczyły twoje szczęście

Obalmy popularne mity o związkach doprowadzające nas do szaleństwa.

W tej zabawnej, ale też skłaniającej do zastanowienia książce, Tim Ray przedstawia rewolucyjny sposób patrzenia na związki i wyjaśnia, dlaczego czasami sprawiają nam tyle trudności. Proponuje czytelnikom świeże, nowatorskie sposoby radzenia sobie z problemami.

Głównym założeniem książki jest zwrócenie uwagi na to, że większość z nas wierzy w wiele mitów na temat kobiet, mężczyzn, miłości i związków i nigdy nie próbuje ich weryfikować. To właśnie ta niezłomna wiara dezorientuje nas i sprawia, że nie jesteśmy szczęśliwi w naszych związkach. Aby pomóc czytelnikom zrozumieć z jaką siłą mity oddziaływują na nasze życie, Tim przytacza kilka najbardziej popularnych i pokazuje nam jak możemy wyzwolić się z spod ich mocy. W rezultacie możemy cieszyć się radosnymi, pełnymi miłości związkami, wolnymi od wszelkich nieporozumień.

Niektóre z opisywanych mitów to:

- Moje szczęście zależy od mojego partnera.

- Jeśli mnie kochasz, zrobisz wszystko, czego chcę.

- Wiem, co jest najlepsze dla mojego partnera.

- Lepiej jest być w związku, niż samemu.

- Silny pociąg seksualny oznacza, że jesteśmy dobraną parą.

- Związek może być udany, tylko jeśli obie strony zgodzą się na pewne kompromisy.

- Potrzebuję partnera by być szczęśliwym.

Informacje dodatkowe o 101 mitów o związkach. Nie pozwól by zniszczyły twoje szczęście :

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2013-10-18
Kategoria: Poradniki

Kup książkę 101 mitów o związkach. Nie pozwól by zniszczyły twoje szczęście

101 mitów o związkach. Nie pozwól by zniszczyły twoje szczęście - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung