100 sekretów. Mistrza Sprzedaży

Nieważne, ile wiesz. Ważne, co z tego stosujesz w praktyce.

Od ilu lat pracujesz jako sprzedawca? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą? Na pewno masz już na swoim koncie jakieś sukcesy, ale i porażki. Wiesz, że pomimo kryzysów, wymagających klientów i dużej konkurencji sprzedaż nie tylko bywa źródłem dochodów, lecz także może Ci dostarczyć wiele osobistej satysfakcji. Twoje zasoby wiedzy i umiejętności wciąż rosną, lecz czasami brakuje Ci tego czegoś - właściwej, konkretnej porady, przychodzącej w odpowiednim momencie.

100 zasad, którymi dzieli się z Tobą Mistrz Sprzedaży, to niezbędnik wybitnego handlowca. Czasem zasady wydadzą Ci się oczywiste, czasem odkrywcze, a przy niektórych zatrzymasz się i powiesz: "To jest to!". Rady zamieszczone w tej książce są krótkie i treściwe. Stworzone specjalnie dla Ciebie - człowieka zajętego, zawsze w biegu, który nie ma czasu na zagłębianie się w filozoficzne dywagacje. Przeczytaj je, a spojrzysz na sprzedawanie z innej strony, będziesz w nowy sposób myśleć o swojej pracy, klientach, ich celach i oczekiwaniach.

Pamiętaj! Po przeczytaniu tej książki nie pożyczaj jej nikomu na dłużej. Na pewno będziesz wracać do niej wielokrotnie.

Arkadiusz Bednarski - jeden z najbardziej znanych polskich trenerów, coachów i mentorów. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego i sprzedaży. Prowadzi szkolenia w kraju i za granicą. Ze sprzedażą związany jest od 1994 roku. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował jako sprzedawca, menedżer i prezes zarządu. Jest autorem dziesięciu książek, w tym bestsellerów Mistrz sprzedaży (Onepress 2009, 2012) i Arcymistrz sprzedaży (Onepress 2009, 2012).

Informacje dodatkowe o 100 sekretów. Mistrza Sprzedaży:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2013-10-07
Kategoria: Poradniki

Kup książkę 100 sekretów. Mistrza Sprzedaży

100 sekretów. Mistrza Sprzedaży - opinie o książce

100 wskazówek z cennymi radami. Pozycja obowiązkowa dla osób które chcą podnieść swoją jakość sprzedaży.
Arcymistrz sprzedaży. Wydanie II rozszerzone
Arkadiusz Bednarski0
Okładka ksiązki - Arcymistrz sprzedaży. Wydanie II rozszerzone

Sprzedawca w dążeniu do ideału Dlaczego każdy dobry handlowiec powinien nadal podnosić kwalifikacje? Jeśli nie dla własnej satysfakcji, to może po prostu...

Arcymistrz sprzedaży. Jak z dobrego stać się wybitnym sprzedawcą
Arkadiusz Bednarski0
Okładka ksiązki - Arcymistrz sprzedaży. Jak z dobrego stać się wybitnym sprzedawcą

Możesz także kupić książkę w komplecie z książką uzupełniającą "Mistrz sprzedaży" w promocyjnej cenie >> Handlowa wirtuozeria Co różni mistrza od...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung