Uśpione namiętności

💕OPINIA 💕

Tytuł: "Uśpione Namiętności"

Autor: Anna H.Niemczynow

Wydawnictwo: LUNA

" Życie jest wartością,którą człowiek nosi w sercu,a każdy smutek prędzej czy później kończy się radością"

W chwili,gdy Izabella Walter zostaje wdową zmienia się jej całe dotychczasowe życie. Życie, które wiodła z mężem było dostojne. Nigdy niczego im nie brakowało i kobieta mogła pozwolić sobie na luksusy. Po śmierci małżonek zostawia jej cały majątek. A ich dzieci są jak harpie i mają nadzieję że to one odziedziczą wszystko. Chcą pozbyć się matki z domu i przejąć majątek. Lecz Bella ma inne plany. Wraz z wnuczką tworzy listę "Uśpionych Namiętności" jej najbardziej skrytych marzeń, których nie mogła zrealizować w młodości. Czy uda jej się zrealizować wszystkie marzenia?

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. Bardzo lubię książki autorki. Jej styl, lekkie pióro sprawiają,że nie potrafię się oderwać aż do ostatniej strony.To wspaniała opowieść która skłoni nas do refleksji nad sensem swojego życia. Autorka pokazuje że marzenia można spełniać w każdym wieku. Czasem potrzebujemy jedynie punktu zwrotnego,aby rozpocząć zmiany w naszym życiu.Takim punktem zwrotnym w życiu Belli była niewątpliwie śmierci męża. Życie jest najcenniejszym darem i każdy z nas powinien nauczyć się doceniać te małe rzeczy, drobiazgi które pozwolą nam poczuć się spełnionym i szczęśliwym. Dlatego nie można poświęcić całego swojego życia innym, zapominając o sobie.

Gorąco zachęcam do lektury ❤️

Informacje dodatkowe o Uśpione namiętności:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: Iza Naglik

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Uśpione namiętności

Kup książkę Uśpione namiętności

Językiem serca jest tęsknota, a językiem umysłu - racjonalizacja. To racjonalne myślenie często spycha na margines kobiece uczucia. Kiedy kobieta wciśnie je w kąt, staje się jak gdyby maszyną do wykonywania obowiązków.

Głęboko wierzę, że każdy dołek kończy się wzniesieniem i z każdej głębokiej wody uda mi się wypłynąć na powierzchnię.

Dziewczyna z warkoczami
Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z warkoczami

W życiu nie ma przypadków, wszystko jest przeznaczeniem Paulina, studentka pedagogiki, ma dobry, ciepły dom, wspaniałych rodziców i cudownie zapowiadającą...

W maratonie życia
Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - W maratonie życia

W maratonie życia   Czy przebaczenie da się mierzyć jakąkolwiek miarą? Matylda wiedzie szczęśliwe życie: ma wspaniałą rodzinę - męża i dzieci - jednak...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska