Uśpione namiętności

Izabella Walter, zwana przez wszystkich Bellą niedawno pochowała męża, przy którym wiodła spokojne i dostatnie życie. Dopiero jego śmierć uświadomiła jej, że pragnie czegoś więcej niż tylko poświęcać się dorosłym dzieciom. Pomimo swoich lat, postanawia spełnić odkładane na później marzenia. Za namową wnuczki Zuzanny, tworzy listę uśpionych namiętności, które małymi kroczkami zrealizuje.

UŚPIONE NAMIĘTNOŚCI to bardzo życiowa, niekiedy też zabawna historia, ucząca nas, kobiety, że my również jesteśmy ważne. Ta powieść wręcz dopinguje do tego abyśmy zrobiły coś TYLKO dla siebie, coś co sprawia nam radość, bo jest to kluczowe do tego abyśmy były spełnione.

Pani Niemczynow zahipnotyzowała mnie tą książką, skłaniając do zadania sobie pytania: Czy jestem szczęśliwa? Czy nie odkładam czegoś na później? Fabuła popycha do działania, uświadamiając, że nasze marzenia są ważne, a w spełnianiu ich nie ma nic złego i nigdy nie jest na to za późno.

Informacje dodatkowe o Uśpione namiętności:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Uśpione namiętności

Kup książkę Uśpione namiętności

Językiem serca jest tęsknota, a językiem umysłu - racjonalizacja. To racjonalne myślenie często spycha na margines kobiece uczucia. Kiedy kobieta wciśnie je w kąt, staje się jak gdyby maszyną do wykonywania obowiązków.

Głęboko wierzę, że każdy dołek kończy się wzniesieniem i z każdej głębokiej wody uda mi się wypłynąć na powierzchnię.

W maratonie życia
Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - W maratonie życia

W maratonie życia   Czy przebaczenie da się mierzyć jakąkolwiek miarą? Matylda wiedzie szczęśliwe życie: ma wspaniałą rodzinę - męża i dzieci - jednak...

Sto dni wdzięczności
Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - Sto dni wdzięczności

Wdzięczność stała się moją siłą - siłą, która pokierowała mnie na dobre tory. Wdzięczność działa cuda. Pomyśl, może wdzięczność przyda się również...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;