Pozorantka

Florence od zawsze chciała być sławną pisarką, więc kiedy dostaje propozycję współpracy u boku znanej, ukrywającej się pod pseudonimem pisarki nie waha się ani chwili. Będąc asystentką Maud Dixon Florence wyrusza do Maroka, gdzie dochodzi do wypadku samochodowego. Florence budzi się w szpitalu, natomiast nie ma śladu po Maud. Co stało się z kobietą? Jak to co się wydarzyło wykorzysta Florence?

"Pozorantka" jest debiutem literackim autorki i muszę przyznać, że ta książka została naprawdę dobrze napisana.
Wyciągnęłam się w tą historię już od pierwszych stron i byłam trzymana w napięciu do samego końca! Autorka stworzyła wciągająca i bardzo intrygująca fabułę, z dwiema głównymi bohaterkami, które są bardzo charakternymi postaciami, bardzo zafascynowała mnie psychika obu kobiet, ich działania i emocje.
Jak się z czasem okazuje, nie wszystko jest tutaj takie jakim wydawało się na pierwszy rzut oka. Książka została tak poprowadzona, że czytelnik nie ma nawet chwili na nudę, bo akcja cały czas nabiera tempa. Byłam ogromnie ciekawa jak potoczą się losy obu kobiet i co autorka jeszcze dla nich szykuje. Miałam wiele pytań czytając tą książkę, naprawdę! Ale tego co tutaj finalnie dostałam naprawdę się nie spodziewałam. "Pozorantka" to dobry thriller psychologiczny, który z pewnością nie jednego czytnika zaskoczy. Moja ocena to 7/10.

Informacje dodatkowe o Pozorantka:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2022-02-23
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Zobacz opinie o książce Pozorantka

Kup książkę Pozorantka

Była jak statek bez balastu, dziko rozkołysany na falach.

Jedynym miejscem, w którym potrafiła odnaleźć poczucie piękna i majestatu świata, były książki.

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska