Pielęgniarka

Theo jest pisarzem i chciałby napisać książkę o Rose, pielęgniarce, która przyznała się do winy i odsiaduje wyrok za zabicie pacjenta. Poznając bliżej Rose, pisarzowi trudno mu uwierzyć, żeby była zdolna do morderstwa z premedytacją. Kim był zamordowany pacjent?Czy odkrywając tajemnice Rose, Theo uwierzy w jej niewinność?

PIELĘGNIARKA to thriller psychologiczny, który wam szczerze polecam! Do samego końca nie będziecie wiedzieć jak się ta historia skończy!

Powieść napisana z dwóch perspektyw Rose i Theo z krótkimi rozdziałami sprawia, że pochłonęłam ją w zatrważającym tempie. Nie co że trzyma w napięciu do ostatnie strony, to na dodatek autorka nieźle myli tropy i podsuwa różne scenariusze.

Mimo powolnego startu, akcja sukcesywnie nabiera szybkości, fundując mi przy tym niezła zabawę. Im dalej w las, tym bardziej fabuła staje się klarowna.

Informacje dodatkowe o Pielęgniarka:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2022-07-13
Tytuł oryginału: The Nurse
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Zobacz opinie o książce Pielęgniarka

Kup książkę Pielęgniarka

Rodzicielstwo jest jak niekończący się dyżur, ze nawiążę do klimatów medycznych.

Najgorsze cechy charakteru zwykle ugruntowują się z czasem i ostatecznie wypierają te dobre.

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska