Wielkie czystki na platformie HBO Max. Zniknie seria o Bondzie i wiele innych

Data: 2022-07-12 09:20:32 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Na serwisie streamingowym HBO Max pod koniec wakacji na widzów czekać będzie kolejna czystka. Z platformy zniknie aż sześćdziesiąt produkcji, a wśród nich Gladiator i filmy o agencie 007! Co jeszcze zostanie usunięte?

Obrazek w treści Wielkie czystki na platformie HBO Max. Zniknie seria o Bondzie i wiele innych [jpg]

Z popularnych platform streamingowych co jakiś czas znikają najpopularniejsze produkcje. Wynika to m.in. z kończących się licencji oraz zmian, które planują właściciele serwisów. Już w czerwcu z HBO Max zniknęło kilkanaście tytułów, a samo HBO ogłosiło zmiany w związku z rozwojem platformy Discovery, gdzie przeniesione mają zostać m.in. produkcje z Europy Środkowo-Wschodniej. W najbliższych tygodniach z serwisu zniknie ich jeszcze ponad sześćdziesiąt!

HBO Max usuwa filmy i seriale — lista produkcji do usunięcia

Pierwsze produkcje znikną z platformy HBO Max jeszcze w tym tygodniu. Jak podaje serwis Upflix, na 13 lipca zaplanowano usunięcie produkcji Em i On. Z kolei dzień później z platformy zniknąć ma tytuł Dzieciaki z showbiznesu. Jednak to nie wszystkie zmiany, jakie czekają na widzów w nadchodzącym czasie. Pod koniec miesiąca usunięte mają zostać wszystkie filmy o słynnym agencie 007 – Jamesie Bondzie. Akurat kiedy niedawno twórcy zdradzili trochę informacji na temat nadchodzącej części. Czego konkretnie zabraknie?

Filmy przeznaczone do usunięcia - 30 lipca

Filmy i seriale, które znikną z HBO Max 31 lipca

Jak widać, usunięte z platformy zostaną także produkcje spoza uniwersum agenta 007. Możliwe, że część z produkcji powróci na platformę — wielokrotnie zdarza się, że po zaledwie kilku dniach część usuwanych filmów raca. Inne po pewnym czasie trafiają na konkurencyjne platformy. Tak było chociażby z serialem Turbulencje, który w przeszłości dostępny był na HBO, a od niedawna jest prawdziwym hitem na Netflixie.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy