reklama

Życie po zdradzie. Jak poradzić sobie z niewiernością

Przetrwanie po zdradzie

Miłość -- by odtworzyć fundamenty Siła -- by zmagać się ze złymi emocjami Odwaga -- by stawić czoła zmianie i targającymi uczuciami

Do niewierności też trzeba dwojga

Zdrada? Nie, to nie dotyczy mojego związku! Bardzo chcemy w to wierzyć, ale niestety rzeczywistość lubi płatać nam nieprzyjemne figle. Może to tylko przypadkowy seks, a może długotrwały romans. Czy można było temu zapobiec? I najważniejsze pytanie -- czy możliwe będzie dalsze wspólne życie? Czasem miłość jest silniejsza od dumy, bywa jednak, że raz nadszarpniętego zaufania nie sposób już odbudować. Nie musisz zmagać się z tym problemem w pojedynkę. Sięgnij po książkę, która pomoże Ci zrozumieć miotające Tobą emocje. Rozważ wszystkie za i przeciw, przemyśl wszystko na spokojnie.

Możesz szukać winy w sobie albo obarczać nią tylko swoją drugą połówkę. Możesz zechcieć odpłacić pięknym za nadobne lub szukać innych sposobów zemsty. Nie zadręczaj się i nie działaj pochopnie. Sprawdź, jak poradziły sobie inne pary, które znalazły się w podobnej sytuacji. Prześledź rozwój swojego związku od słodkiego startu aż do gorzkiej przerwy w podróży. Dowiedz się, dlaczego Twój partner zbłądził i jak poukładać wszystko na nowo w Waszym życiu.

Wierność stereo:

Sprawdź, jaki typ reprezentuje Twój związek i jak możesz go wyrwać z impasu. Poznaj formy niewierności, emocje i motywy pchające do zdrady. Przeczytaj instrukcje naprawy związku dla każdego z Was. Odbuduj zaufanie do siebie i partnera. Pogódź się ze zmianami i wprowadź nowe zasady. "Kobieta przebacza niewierności, ale ich nie zapomina. Mężczyzna zapomina o nich, ale nie przebacza." św. Katarzyna

Informacje dodatkowe o Życie po zdradzie. Jak poradzić sobie z niewiernością:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2007-12-13
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Życie po zdradzie. Jak poradzić sobie z niewiernością

Życie po zdradzie. Jak poradzić sobie z niewiernością - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung