Życie i zdrowie masz tylko jedno

Kiedy rzeczywistość zaczyna cię przytłaczać, czujesz się wypalony zawodowo, nie wiesz, która drogą iść, gdzie możesz znaleźć Boga i czy religia ma sens, nie potrafisz się odstresować, jesteś niewolnikiem czasu, a twoja dieta pozostawia wiele do życzenia – czas sięgnąć po książkę Violetty Wróblewskiej „Życie i zdrowie masz tylko jedno”. Poradnik ten jest jak bomba energetyczna w postaci koktajlu ze zdrowych owoców! Kiedy zapoznasz się z książką – poczujesz, że twoje życie już nigdy nie będzie takie samo, a ty masz chęć i siłę, by je zmieniać. Autorka zaraża pozytywną energią, choć nie omija także spraw trudnych. Radzi, jak myśleć i działać pozytywnie, jak zmieniać swoje życie, jak niwelować wszelkie negatywne rzeczy – a robi to, dzieląc się swoją wiedzą zawartą w 34 rozdziałach niniejszej publikacji. Na co dzień Violetta Wróblewska pracuje jako psycholog, trener rozwoju osobistego, coach, nauczyciel akademicki. Jest także popularyzatorką zdrowych stylów życia, a także twórczynią psychomedduchowości, czyli wykorzystania indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych z zakresu psychologii, duchowości i medycyny w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego.

Informacje dodatkowe o Życie i zdrowie masz tylko jedno:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2016-02-15
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7900-398-3

Kup książkę Życie i zdrowie masz tylko jedno

Życie i zdrowie masz tylko jedno - opinie o książce

Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2016-02-19, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Czytanie książki wzbudzało we mnie uczucia zaskoczenia, ulgi, odprężenia i wyciszenia. Już wiem, że coraz mniej jest dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia Każdy z 34 rozdziałów opatrzony jest receptą, poradą lub aforyzmem - w wielu z nich znajdziesz także przykłady z życia osób, które zwróciły się po pomoc psychologiczną, by zmienić swoje życie na lepsze. Pod koniec książki autorka przytacza także najczęściej pojawiające się problemy, pytania, z którymi przychodzą do niej pacjenci szukający pomocy - wyjaśnia przyczyny tychże problemów i daje rady, co zrobić, by rozwiązać dany problem. Kiedy skończyć czytać tę książkę, poczujesz wielką motywację do zmiany swojego życia!
Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung