Znów mnie pokochaj

Współczesna polska powieść opowiadająca o romantycznej miłości, która ma szansę odrodzić się po latach. Małgorzata i Piotr ułożyli sobie życie, choć nigdy tak naprawdę o sobie nie zapomnieli. Małgorzata przeżywa kryzys w małżeństwie i wybiera się z synem na wymarzone wakacje; Piotr wyjeżdża za granicę, by rozpocząć nowe życie i odciąć się od przeszłości. Przypadkowe spotkanie w samolocie lecącym do Egiptu może odmienić ich życie. Jednak przeszłość pełna jest niedomówień, które mogą rozdzielić ich po raz kolejny?

Informacje dodatkowe o Znów mnie pokochaj:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: b.d

Kup książkę Znów mnie pokochaj

Znów mnie pokochaj - opinie o książce

Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2016-12-28, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 ksiazki 2016,
Małgorzata i Piotr spotykają się po latach, w samolocie lecącym do Egiptu. Kiedyś bardzo się kochali, potem próbowali o sobie zapomnieć, a czy teraz odzyskają utracony czas... Historia zapewne niejednego zwiazku.
Powieść opowiada o losach Małgorzaty i Piotra, którzy kiedyś byli w sobie bardzo zakochani. Niestety życie potoczyło się tak, że Małgorzata ma męża oraz 9 letniego syna. Byli kochankowie spotykają się ponownie na zagranicznej wycieczce do Egiptu, później ich drogi znów się przeplatają. Książka ta opowiada o potędze miłości mężczyzny do kobiety, o tym ile można przetrwać i ile zakochani są w stanie poświęcić. Z drugiej strony opisuje dylemat Małgorzaty, która czuje coś do Piotra, jednak musi być wierna mężowi. Sama w sobie ta opowieść jest średnia, jednak zakończenie wbiło mnie w fotel i byłam bardzo zaskoczona. Mimo wszystko książkę czytało mi się bardzo dobrze, język był malowniczy, ale nie nużący. Zdecydowanie mogę polecić tę pozycję ;)
Avatar użytkownika - KKS
KKS