reklama

Złoto Spartan

Nowa seria z nowymi bohaterami w niebezpiecznym wyścigu po legendarny skarb: od tropikalnych mórz, przez wygnańczą wyspę Napoleona, po ośnieżone przełęcze Alp\r\n\r\nTysiące lat temu dwa antyczne mocarstwa wszczęły wojnę. Zwycięzca zagarnął bezcenny skarb, który wkrótce zaginął w mroku dziejów.\r\nW 1800 roku podczas przeprawy przez Alpy Napoleon Bonaparte dokonał zdumiewającego odkrycia i oznaczył jego miejsce na zaszyfrowanej mapie. Lecz mapa Napoleona zniknęła, a pamięć o niej przeminęła jak triumfy Wielkiej Armii…\r\n\r\nAż do dziś.\r\n\r\nMałżeństwo Sam i Remi Fargo, miłośnicy historii i poszukiwacze skarbów, znajdują na mokradłach w Maryland… niemieckiego U-Boota z czasów wojny. I coś, co może być kluczem do zaginionej mapy Napoleona. Co wciągnie ich w pojedynek z ogarniętym obsesją szaleńcem, dla którego starożytny skarb jest cenniejszy niż ludzkie życie...\r\n\r\nClive Cussler, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych pisarzy świata, to barwna, wspaniała postać, legendarny nurek, żeglarz, poszukiwacz wraków zatopionych okrętów. Jest autorem światowych bestsellerów (Cyklop, Milczące morze, Meduza, Pościg) sprzedanych w ponad 130 milionach egzemplarzy, tłumaczonych na ponad 30 języków i publikowanych w 105 krajach.

Informacje dodatkowe o Złoto Spartan:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2011-01-20
Kategoria: Przygodowe

Kup książkę Złoto Spartan

Złoto Spartan - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-03-05, 52 książki 2013, Mam,
Świetna powieść. Pełna akcji, nowi, świeży bohaterowie i chociaż szczęście sprzyja im aż nadto, to czyta książka wciąga, błyskawicznie się czyta. Powrót Cusslera do formy, zwłaszcza po przeczytaniu Meduzy jego autorstwa, gdzie męczyłem się okropnie, a akcja była opisana pobieżnie.
Avatar użytkownika - PierrDolewas
PierrDolewas