,,Potrzebowałem znaleźć sposób na zdrowie - zarówno dla siebie, jak i mojej rodziny. Odkrycie metody Wima Hofa było niczym grom z jasnego nieba. To była transformacja, działa się tu i teraz". W taki sposób rozpoczęła się przygoda Michała Sroki - obecnie certyfikowanego instruktora II stopnia metody Wima Hofa - z obcowaniem z zimnem.

Problemy zdrowotne w dzieciństwie, niekończące się infekcje, liczne antybiotykoterapie, osłabienie odporności i pogorszenie stanu zdrowia - to problemy, z którymi zmaga się coraz większa część społeczeństwa. Czy zimno - dawkowane we właściwych proporcjach - jest tym, co pomoże nam nie tylko poprawić stan zdrowia, ale także zmienić sposób postrzegania świata? Michał Sroka podąża ścieżką swego mentora i dowodzi, że tak jest w rzeczywistości. Wyrusz wraz z nim w niezwykłą podróż, gdzie z każdym kolejnym krokiem temperatura spada, a poziom twojej energii, ekscytacji, szczęścia i odporności wzrasta!

Jak zacząć swoją przygodę z zimnymi kąpielami? Wszystkiego dowiesz się z tej książki.

Poznaj:

historię pracy z zimnem i oddechem; korzyści płynące z obcowania z zimnem; opis struktury wody i jej wpływ na nasz organizm; osobiste doświadczenia, wnioski i obserwacje autora wynikające ze stosowania metody Wima Hofa; ćwiczenia na pracę z oddechem; ćwiczenia na pracę z zimnem; sposoby wzmacniania zdrowia dzieci dzięki zimnu.

Naucz się wykorzystywać moc natury dzięki specjalistycznym technikom oddychania i ekspozycji na zimno, żeby wzmocnić swój system odpornościowy, podnieść poziom energii, zredukować stres, zwiększyć wytrzymałość i poprawić jakość snu.

Informacje dodatkowe o Zimne kąpiele. Hartowanie ciała, metody oddechowe, dieta i ćwiczenia wzmacniające odporność:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-01-26
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Tagi: Rodzina i zdrowie bóg

Kup książkę Zimne kąpiele. Hartowanie ciała, metody oddechowe, dieta i ćwiczenia wzmacniające odporność

Zimne kąpiele. Hartowanie ciała, metody oddechowe, dieta i ćwiczenia wzmacniające odporność - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung