reklama

Zasłyszane morderstwo . Audiobook

Marcin Białek ma 40 lat, nagabującą go ciągle o zaległe alimenty byłą żonę, rezolutną czternastoletnią córkę i kiepską karierę, której się wstydzi. Owszem, zawsze chciał zostać pisarzem, ale nie podrzędnych kryminałów z elementami erotycznymi, których głównymi odbiorcami są znudzone życiem kury domowe.

Jego życie zaczyna trząść się w posadach, kiedy pewnego dnia bez wyraźnego powodu zaczyna słyszeć w głowie damski głos, który z graficznymi szczegółami opowiada mu o straszliwej zbrodni. Marcin martwi się, że postradał zmysły. Jednak psycholog, do którego udaje się po pomoc, stwierdza, że to żadna choroba psychiczna, ale po prostu wena pisarska. Powinien wysłuchać tego głosu i spisać, co mu opowiada. Nie mając innego pomysłu, jak poradzić sobie z tą sytuacją, Marcin zaczyna pisać, jak polecił psycholog. Po miesiącach ciężkiej pracy wreszcie dostaje od losu to czego zawsze pragnął – jego książka staje się bestsellerem. Niestety oprócz sukcesu przynosi mu ona również niechciane zainteresowanie... policji.

Informacje dodatkowe o Zasłyszane morderstwo . Audiobook:

Tytuł oryginału: Zasłyszane morderstwo

Tagi: #empikgo

Kup książkę Zasłyszane morderstwo . Audiobook

Zasłyszane morderstwo . Audiobook - opinie o książce

W niedzielę postanowiłam posłuchać sobie serialu audio pod tytułem "Zasłyszane morderstwo". Scenariusz napisała Katarzyna Górtat-Rzepka. Bardzo dobra robota. Słuchałam z wielką przyjemnością. Dosłownie nie mogłam przestać słuchać, nim nie poznałam zakończenia. Atutem tego serialu są znakomite głosy aktorów między innymi: Piotra Głowackiego, Michała Konarskiego i Katarzyny Winczak. Dodatkowym atutem są różne dźwięki, które słychać w tle. Zamykając oczy, czułam się, jakbym występowała w tym serialu. Niektóre głosy słyszałam głośno, a inne ciszej, jednak w niczym mi to nie przeszkadzało.

Mamy tutaj pisarza -- Marcina Białka, który się wszystkiego boi. Tworzy kryminały, w których ginom kobiety. Ma na głowie byłą żonę i czternastoletnią córkę. Dziewczynka momentami wydaje się mądrzejsza od swojego ojca. Ma genialne pomysły. Koniecznie musicie ją poznać. Marcin zaczyna słyszeć głosy. Mało tego policja podejrzewa, go o morderstwo. Jak z tego wszystkiego wybrnie? Przekonacie się o tym, słuchając słuchowisko pod tytułem "Zasłyszane morderstwo".

Brawo EmpikGo za genialną produkcję.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski