Zarządzanie marzeniami poezja motywacyjna dla dzieci wiek 3+

Czy wiecie jaka droga prowadzi do spełnienia marzeń? Poznając przygody małego słonia, kruchej muszli, małej mrówki czy niesfornych niedźwiedzi, dowiecie się między innymi dlaczego warto wierzyć w siebie, pokonywać wyzwania i jaką moc ma cierpliwe działanie? Wszystko, co odkryjecie będziecie mogli rozwijać dzień po dniu w grze, którą znajdziecie w książce, a nagrodą będą Wasze spełnione marzenia.
Książka jest pierwszą tego typu pozycją dla dzieci na rynku. Autor łączy przesłanie wierszy z zabawą i systemem zarządzania własnymi planami. Obok wierszy spotkamy w publikacji część interaktywną. W tym miejscu rozpoczyna się gra rodzinna, która zaprasza małych marzycieli do cierpliwego i systematycznego osiągania celów. Swoje małe i duże marzenia dzieci mogą narysować na specjalnie przygotowanych mapach marzeń i realizować je przez kolejne tygodnie. Podczas tej drogi czytelnicy-marzyciele poznają radość nagród i cenę konsekwencji. Na końcu publikacji czeka jeszcze mała niespodzianka w postaci zachęcających do działania zakładek motywacyjnych. Duży format publikacji B4, przyjemna i prosta forma graficzna oraz czytelna duża czcionka czyni publikację przyjazną nawet dla najmłodszych.

Książka niniejsza stanowi kapitalne połączenie pomysłów i obserwacji, które motywują, a nadto inspirują do czerpania najczystszej esencji sukcesu z własnego życia. Brian Tracy, międzynarodowy trener psychologii osiągnięć, autor ponad 80 książek.

Dzięki tej książce dzieci nauczą się prawd, za które dorośli gotowi są płacić ogromne pieniądze. Dr Marzena Mazur, psycholog biznesu, dziennikarz radiowy.

Informacje dodatkowe o Zarządzanie marzeniami poezja motywacyjna dla dzieci wiek 3+:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2015 (data przybliżona)

Kup książkę Zarządzanie marzeniami poezja motywacyjna dla dzieci wiek 3+

Zarządzanie marzeniami poezja motywacyjna dla dzieci wiek 3+ - opinie o książce

Michał Zawadka0
Okładka ksiązki - Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 3

Oto pierwsza książka, która stanowi praktyczny poradnik z zakresu rozwoju osobistego dla młodzieży. Dowiedzą się w nim o tym, jak skutecznie odnieść...

Zarządzanie marzeniami / Managing Your Dreams wiek 6+
Michał Zawadka0
Okładka ksiązki - Zarządzanie marzeniami / Managing Your Dreams wiek 6+

Łatwiej jest dążyć do celu tym, którzy są przeświadczeni o sile cierpliwości i uśmiechu, o wadze doceniania siebie oraz swoich osiągnięć. Tym...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski