reklama

Zanim zapomnę, Węgrzyniak 25

Ksiądz Wojciech Węgrzyniak, porywający mówca, ceniony kaznodzieja, charyzmatyczny kapłan, religijny publicysta. Na jego rekolekcje parafie ustawiają się w kolejce, a wierni wypełniają kościoły po brzegi.

Tym razem ks. Wojciech prezentuje absolutny creme de la creme, czyli najlepsze z najlepszych swoich tekstów, specjalnie wyselekcjonowane z okazji 25-lecia kapłaństwa. Są to zarówno wybrane maksi- i minirefleksje, kazania, rekolekcje, publicystyka, eseje tłumaczące Biblię, jak i anegdoty, komentarze do współczesności oraz utwory liryczne.

Ksiądz Węgrzyniak stworzył w ten sposób portret współczesnego Kościoła od strony kleru, a takż z perspektywy wiernych. To żywy obraz kondycji społeczności ludzi wierzących - nas wszystkich.

Bez znieczulenia Bez pochlebstwa Nie bojąc się trudnych tematów Unikając taniej sensacji Jak zwykle trafia w sedno z dużą dozą autoironii i błyskotliwego poczucia humoru Po prostu Węgrzyniak w najlepszym wydaniu

Ks. Wojciech Węgrzyniak

O SOBIE: Pochodzę z Podhala, a dokładnie z Mizernej. Jestem księdzem od 6 czerwca 1998 r. Przez pierwsze trzy lata kapłaństwa byłem wikariuszem w Krakowie na os. Ruczaj. Pięć kolejnych lat spędziłem na studiach w Rzymie, trzy następne - w Jerozolimie. Od października 2009 r. pracuję na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Moja specjalność to nauki biblijne, a dokładniej Stary Testament. Mieszkam i pomagam w duszpasterstwie przy kolegiacie św. Anny w Krakowie.

Informacje dodatkowe o Zanim zapomnę, Węgrzyniak 25:

Kup książkę Zanim zapomnę, Węgrzyniak 25

Codzienne inspiracje biblijne
ks. Wojciech Węgrzyniak0
Okładka ksiązki - Codzienne inspiracje biblijne

Zgłębiaj swoje życie duchowe, czytając Biblię dzień po dniu! CODZIENNE INSPIRACJE BIBLIJNE to książka wyjątkowa na rynku wydawniczym. Jej oryginalność...

ks. Wojciech Węgrzyniak0
Okładka ksiązki - Wszystko skończy się zmartwychwstaniem. Drogi krzyżowe z księdzem Wojciechem Węgrzyniakiem

Ksiądz Wojciech Węgrzyniak - niezrównany biblista i rekolekcjonista - prowadzi nas na Golgotę, proponując rozważania, które w efekcie każdemu z nas okryją...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung