Zakup bezw(y)padkowy. Jak kupić używany samochód i nie żałować

Dlaczego tak trudno w Polsce o porządny używany samochód? Porządny, czyli bezwypadkowy lub z pełną informacją, co i kiedy było naprawiane, z oryginalnym, udokumentowanym przebiegiem, w dobrym stanie technicznym? To nie są zbyt wygórowane wymagania. Niestety, o wiele bardziej prawdopodobne jest, że zamiast na uczciwego sprzedawcę trafimy na oszusta, a nasze wymarzone auto okaże się skarbonką bez dna. Jacek Balkan bezlitośnie obnaża wszystkie sztuczki handlarzy samochodów. Podpowiada, jak samemu sprawdzić, czy auto uczestniczyło w wypadku, powodzi albo pożarze. Pomaga też dobrać idealną markę i model do naszych potrzeb. Trudne staje się prostsze. Z tą książką pójdę kupić następny samochód. Polecam ten poradnik wszystkim, którzy boją się, że auto z drugiej ręki okaże się najgorszym zakupem życia. Szczególnie - kobietom. Dowiecie się, jak nie dać się naciągnąć i co zabrać do torebki, żeby dobrze przygotować się do oględzin oferowanego samochodu.

Informacje dodatkowe o Zakup bezw(y)padkowy. Jak kupić używany samochód i nie żałować:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2014-05-21
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zakup bezw(y)padkowy. Jak kupić używany samochód i nie żałować

Zakup bezw(y)padkowy. Jak kupić używany samochód i nie żałować - opinie o książce

Operacja Dakar
Jacek Balkan0
Okładka ksiązki - Operacja Dakar

Jedyna książka na świecie, z której dowiecie się wszystkiego o rajdzie Dakar! Dlaczego rajd Dakar nie odbywa się w Afryce? Co na Saharze robił polski...

Jacek Balkan0
Okładka ksiązki - Samochody marzeń. 50 aut, którymi warto chociaż raz się przejechać i na które cię stać!

Jacek Balkan, błyskotliwy fan samochodów, który naprawdę zna ich język. Mike Brewer, Wheeler Dealers Czy marzyłeś kiedyś, by niczym Hank...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung