Zakochani w Rzymie

Cichy szum fontanny di Trevi przyciąga romantyków i marzycieli. Wśród wąskich rzymskich uliczek pragną odnaleźć szczęście... Lucy Gordon - "Powrót do Wiecznego Miasta" Elise długo tkwiła w wymuszonym, nieszczęśliwym małżeństwie. Po śmierci męża postanawia zacząć wszystko od nowa. Jedzie do Rzymu, gdzie przed laty poznała smak pierwszej miłości. Spragniona uczucia ulega urokowi przystojnego Włocha, Vincente Farnese. Ma nadzieję, że tym razem los będzie dla niej łaskawy. Nie wie, że Vincente chce tylko wyjaśnić tajemnicę z przeszłości i wyrównać rachunki... Julia James - "Za każdą cenę" Allesandro zrobi wszystko dla kariery. Chcąc zostać prezesem firmy, zgadza się wziąć udział w prywatnej intrydze szefa. Ma za wszelką cenę zatrzymać w Rzymie Laurę, która chce jak najszybciej wrócić do Anglii. Zadanie jest trudne, bo Laura uosabia to, czego Allesandro nie znosi w kobietach - jest oschła, opryskliwa, a na dodatek nieatrakcyjna. Jednak pewnego dnia Laura przestaje być brzydkim kaczątkiem... Carol Marinelli - "Ta jedyna" Felicity poznaje Luigiego w dramatycznych okolicznościach, które sprawiają, że stają się sobie bardzo bliscy. Wkrótce biorą ślub i wprowadzają się do rzymskiej posiadłości. Sielankę przerywa wizyta Anny, dawnej przyjaciółki Luigiego, która nie przestała go kochać i zrobi wszystko, by pozbyć się Felicity... Harlequin Enterprises, 2012

Informacje dodatkowe o Zakochani w Rzymie:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2012 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-238-9211-3

Kup książkę Zakochani w Rzymie

Zakochani w Rzymie - opinie o książce

3 urocze historie z happy endem, bo w końcu takie miały być. Miłość, piękne kobiety, przystojni Włosi i Wieczne Miasto w tle. W sam raz na nieco dłuższą podróż, aby poddać się urokowi uczuć i pięknych okolic.
Avatar użytkownika - natalia07
natalia07
Przeczytane:2020-11-18, Ocena: 6, Przeczytałem, 12 książek 2020,

Trzy historie o wielkiej miłości wraz ze skomplikowanymi wątkami o zawirowaniach rodzinnych i przeszłościach.
Elise
Po śmierci męża chce zacząć wszystko od nowa. Jedzie do Rzymu gdzie kiedyś poznała smak pierwzej miłości. Zakochuje się w przystojnym Włochu i ma nadzięję, że tym razem szczęscie się do niej uśmiechnie.
Nie ma pojęcia, że jej spotkanie z Vincente nie było przypadkowe.
Laura
Po latach dowiaduje się prawdy o swoim biologicznym ojcu oraz poznaje swojego dziadka. Za wszelką cenę chce wrócić do Anglii, do domu. Aleksandro, pracownik jej dziadka ma za zadanie zatrzymać ją w Rzymie jak najdłużej. Dziewczyna z pozoru nieatrakcyjna, opryskliwa staję się piękną kobietą i oboję ulegają swoim urokom.
Felicity
Jej historia jest najbardziej smutna. Poznaje Luigiego w momencie gdy ma przyjąć zaręczyny kogoś z kim jest z przymusu. Dramatyczne okoliczności ich spotkania sprawiają, że stają się sobie bliscy.
Wkrótce biorą ślub i przeprowadzają sie do Rzymu.
Szczęśliwe dni przerywa pojawienie się dawnej przyjaciółki Luigiego, która nadal go kocha.

Avatar użytkownika - Dominika_21
Dominika_21