Zaczarowany Świat Sary. Pamiętnik szkolny

Cześć, Kochani!

Jak sobie radzicie z organizacją Waszych zajęć w roku szkolnym? Miewacie problemy z zapamiętaniem, co przynieść na plastykę lub na kiedy został zapowiedziany sprawdzian? Zdarza się Wam pomylić datę urodzin koleżanek z klasy lub zapomnieć o spotkaniu klasowym? Mnie czasem tak... Dlatego w tym roku postanowiłam zrobić Pamiętnik szkolny, w którym można sobie wszystko zapisać!

Znajdziecie tu nie tylko moje historie z całego roku szkolnego, ale też miejsce na wpisanie własnych wspomnień, ważnych dat, planów lekcji czy zajęć pozaszkolnych.

Dowiecie się również, jakie są moje ulubione filmy, książki, gry i przepisy kulinarne.

Dzięki temu pamiętnikowi zapanujecie nad chaosem!

Informacje dodatkowe o Zaczarowany Świat Sary. Pamiętnik szkolny:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2024-07-03
Kategoria: Dla młodzieży

Tagi: Książeczki obrazkowe dla dzieci Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące Dzieci od ok. 10 lat

Kup książkę Zaczarowany Świat Sary. Pamiętnik szkolny

Zaczarowany Świat Sary. Pamiętnik szkolny - opinie o książce

Kto w dzieciństwie prowadził pamiętnik lub złote myśli? Wtedy wybierało się po prostu zeszyt z piękną okładką, a teraz można już mieć gotową książkę z miejscami do uzupełnienia przez nas.
Zaczarowany Świat Sary to kanał na YouTube, który uwielbia moja córka, także nie może w naszym domu zabraknąć rzeczy związanych z tą dziewczynką. Tym razem w nasze ręce trafił pamiętnik szkolny, który ma również miejsca na zapiski z wakacji, więc fajnie można się z nim przygotować do kolejnego roku szkolnego. Na wakacyjnych stronach mamy na przykład miejsce na wpisy o tym, jakie miejsca odwiedziliśmy oraz jakie podjęliśmy challenge, a potem przechodzimy do czasu szkolnego, mamy okazję wyznaczyć sobie postanowienia, zanotować plan lekcji i oceny oraz wiele innych. Każdy miesiąc ma swoje miejsce na zapisanie najważniejszych wspomnień oraz miejsce, gdzie mogą się wpisać nasi przyjaciele oraz stronę, gdzie możemy podsumować cały miesiąc w skrócie.
W tym roku czeka nas pierwsza klasa, więc duży krok w naszym życiu i fajnie, żeby dobra organizacja weszłam nam w nawyk, szczególnie córce, musi sama bardziej myśleć o tym, co musi zrobić i o czym pamiętać. Ten pamiętnik to świetna pomoc do zapisania wszystkich ważnych notatek, na razie mamy wakacje, więc powoli pomagam jej go uzupełniać i mam nadzieję, że sama będzie go tak samo prowadzić w roku szkolnym. Za moich czasów sama musiałam kombinować, co w takim zeszycie można sobie zapisywać, teraz tylko otwieramy odpowiednie strony, które podpowiadają nam co robić. Mamy również wstawki z życia Sary, która opowiada nam, co ona robi w danym miesiącu i daje nam gotowe pomysły na ciekawe spędzanie czasu.
Taki pamiętnik to świetny pomysł na prezent dla dziecka wydaje mi się, że bardziej dla dziewczynki, ale kto wie, może i chłopcy lubią oglądać kanał Sary, przecież jest on stworzony dla wszystkich, nawet dorosłych, my bardzo go polecamy i powoli uzupełniamy nasz wakacyjnymi wspomnieniami.

Zaczarowany Świat Sary. 52 challenge (Wydanie II)
Julia Żyracka0
Okładka ksiązki - Zaczarowany Świat Sary. 52 challenge (Wydanie II)

Pierwsza książka twórców kanału Zaczarowany Świat Sary! Witajcie, kochani, bardzo się cieszę, że sięgnęliście po moją pierwszą książkę! Chciałabym, żebyście...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz