reklama

Zachowuj się! W towarzystwie, w pracy, za granicą

O czym rozmawiać podczas kolacji służbowej? Jak składać kondolencje? Jakich kwiatów nie wręczać Japończykowi? Nie daj się zaskoczyć w żadnej sytuacji!

Ten praktyczny poradnik savoir-vivre’u pokaże ci, jak właściwie zachować się zarówno w sytuacjach formalnych, takich jak rozmowa kwalifikacyjna, prowadzenie negocjacji, dyskusja na zebraniu, jak i w życiu prywatnym: na randce, na imprezie rodzinnej czy w teatrze. Znajdziesz tu również wiele cennych wskazówek dotyczących nauki dobrych manier u dzieci, bezpiecznych zachowań i dbania o własny wizerunek w świecie wirtualnym.

Dowiesz się, jak elegancko korzystać z poczty elektronicznej, dlaczego warto wybrać „poważny” adres e-mail, czy dobre maniery obowiązują na Facebooku.

Dla podróżujących polecamy rozdział dotyczący zachowania się w różnych częściach świata, w którym zamieszczamy szczegółowe informacje, jak nie narazić się mieszkańcom poszczególnych krajów.

Silke Schneider-Flaig zaliczana jest w Niemczech do najbardziej znanych ekspertów zajmujących się etykietą. Od wielu lat udziela w mediach porad na temat dobrych manier.

Warto posłuchać jej rad i zadbać, by nieznajomość reguł nie zrujnowała nam dobrze zapowiadającej się rozmowy o pracę lub randki!

Obecne wydanie zostało opracowane przez redakcję specjalnie dla polskiego czytelnika.

Informacje dodatkowe o Zachowuj się! W towarzystwie, w pracy, za granicą :

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2017-03-01
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: Der neue grosse Knigge. Richtige Umgangsformen privat und im Beruf
Język oryginału: Niemiecki
Tłumaczenie: Renata Mac

Kup książkę Zachowuj się! W towarzystwie, w pracy, za granicą

Zachowuj się! W towarzystwie, w pracy, za granicą - opinie o książce

Avatar użytkownika - karolkkaaa
karolkkaaa
Przeczytane:2019-04-04, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 26 książek 2019,

Ksiazka rewelacyjna.

Tak jak mówi tytuł, porady na temat jak zachować się w towarzystwie poznając nowych ludzi, odwiedzając znajomych, pierwsza rozmowa o pracę, spotkania pracownicze, a co najważniejsze można poznać kultury innych państw, co wypada robić a co nie. Polecam

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung