reklama

Windows XP PL. Leksykon kieszonkowy

"Windows XP PL. Leksykon kieszonkowy" jest wygodnym i poręcznym przewodnikiem po najczęściej stosowanych funkcjach systemu operacyjnego Windows XP. Niniejsza książka stanowi praktyczne i niezastąpione źródło informacji dla każdego użytkownika, który potrzebuje szybkich odpowiedzi bez zagłębiania się w rozwlekłe opisy. Książka w sposób zwięzły i precyzyjny omawia wbudowane w Windows XP aplikacje i narzędzia, najczęściej wykonywane zadania oraz przydatne ustawienia i polecenia.

Tematyka książki: Wprowadzenie do systemu. Skróty klawiaturowe oraz porady dotyczące Eksploratora. Składniki Windows XP Lokalizator ustawień Modyfikacje rejestru Wiersz poleceń i konsola odzyskiwania systemu Lista kontrolna zabezpieczeń Książka "Windows XP PL. Leksykon kieszonkowy" wypełniona informacjami w przejrzystej formie, jest doskonałą pozycją zarówno dla użytkowników zaznajomionych już z systemem Windows, jak również dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się sprawnego posługiwania się tym systemem operacyjnym.

Informacje dodatkowe o Windows XP PL. Leksykon kieszonkowy :

Wydawnictwo: Helion