Windows 8 PL

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże!

Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia

Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie?

Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL!

Instalacja Windows 8 Windows 8 jako dodatkowy system operacyjny Ekran startowy i aplikacje nowego typu Konta użytkowników - zarządzanie i kontrola Konfiguracja opcji użytkownika Praca z folderami, plikami i dyskami Urządzenia i drukarki Sieci lokalne i internet Klient poczty elektronicznej Pakiet Windows Essentials

Bądź na bieżąco - już dziś poznaj Windows 8 PL!

Informacje dodatkowe o Windows 8 PL:

Windows 8 PL - opinie o książce

Access 2013 PL. Kurs
Danuta Mendrala, Marcin Szeliga0
Okładka ksiązki - Access 2013 PL. Kurs

Bazy danych? Z programem MS Access to nic trudnego! Poznaj strukturę i sposób działania bazy danych w programie MS Access Naucz się tworzyć, modyfikować...

Serwer SQL 2008. Usługi biznesowe. Analiza i eksploracja danych
Danuta Mendrala, Marcin Szeliga0
Okładka ksiązki - Serwer SQL 2008. Usługi biznesowe. Analiza i eksploracja danych

Business Intelligence -- Twoja recepta na sukces! Jak zastosować bazy analityczne? Jak wykorzystać język MDX? Jak administrować serwerem SSAS 2008...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung