Windows 8 PL. Zaawansowana administracja systemem

Czas, by Windows 8 odkrył przed Tobą swoje tajemnice!

Windows 8 to najbardziej zaawansowany pod każdym względem kliencki system operacyjny firmy Microsoft, jaki ujrzał światło dzienne. To nowoczesne okno na cyfrowy świat jutra. Świat bezpieczny i intuicyjny, w którym wszystko jest szybkie w działaniu, proste w użyciu i przywoływane jednym dotknięciem. Świat w pełni otwarty na każdego użytkownika, na jego coraz większe potrzeby i oczekiwania. Świat, w którym zawartość jest najważniejsza, pozbawiona wszelkich granic i pełna życia.

Windows 8 to system przystosowany do wykorzystania na wielu urządzeniach, który ma szansę stać się wyznacznikiem nowego trendu unifikacyjnego. W rezultacie nie tylko zapewni nam komfort użytkowania i wykorzystywania ogromnych możliwości, ale uwolni nas także od konieczności zapoznawania się z kilkoma systemami operacyjnymi, działającymi na komputerach, tabletach itp.

Ta książka stanowi doskonałe wprowadzenie w zaawansowane zagadnienia związane z Windows 8. Dzięki niej możesz zapoznać się m.in. z różnicami i możliwościami poszczególnych wersji systemu, sposobem jego instalowania czy przygotowania do pracy zgodnie z Twoimi preferencjami. Dowiesz się też, jak zarządzać komputerem czy kontami użytkowników przy użyciu różnych technik i narzędzi, a także plikami i folderami. Nauczysz się lepiej obsługiwać napędy dyskowe czy wykorzystywać nowe techniki uwierzytelniania użytkowników. Przekonasz się też, jak zabezpieczać ważne pliki przy użyciu nowych mechanizmów. A w końcu zmusisz system, by pracował tak wydajnie, jak to tylko możliwe!

Wprowadzenie do systemu Windows 8 Zaawansowana instalacja systemu Windows 8 Przygotowanie systemu Windows 8 do pracy Zarządzanie komputerem z systemem Windows 8 Zarządzanie kontami i grupami użytkowników w systemie Windows 8 Zarządzanie plikami i folderami w systemie Windows 8 Zarządzanie napędami dyskowymi w Windows 8 Zarządzanie sieciami TCP/IP w systemie Windows 8 Zarządzanie bezpieczeństwem w Windows 8 Zarządzanie wydajnością i optymalizacja systemu Windows 8

Zerknij w cyfrową przyszłość z systemem Windows 8!

Informacje dodatkowe o Windows 8 PL. Zaawansowana administracja systemem:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-10-25
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Windows 8 PL. Zaawansowana administracja systemem

Windows 8 PL. Zaawansowana administracja systemem - opinie o książce

Andrzej Szeląg0
Okładka ksiązki - Klastry pracy awaryjnej w środowisku Windows. Instalacja, konfiguracja i zarządzanie

Poznaj podstawy technologii klastrowej w oparciu o systemy firmy Microsoft Naucz się praktycznie wdrażać klastry pracy awaryjnej Dowiedz się, jak korzystać...

Windows 7 PL. Zaawansowana administracja systemem
Andrzej Szeląg0
Okładka ksiązki - Windows 7 PL. Zaawansowana administracja systemem

Komfortową metodę wprowadzenia w zaawansowane zagadnienia związane z zarządzaniem nowym środowiskiem firmy Microsoft oferuje książka Windows 7 PL. Zaawansowana...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung