reklama

Windows 2000 Professional. Vademecum Profesjonalisty

Jako administrator systemu stojący przed perspektywą wdrażania i zarządzania nowym systemem firmy Microsoft -- Windows 2000 Professional, potrzebujesz wiarygodnego źródła dokładnym informacji, opisującego różne właściwości i możliwości tego systemu. Takim źródłem jest właśnie książka "Windows 2000 Professional. Vademecum profesjonalisty" Jerry'ego Honeycutta.

Autor przedstawia wypróbowane zasady i procedury instalacji, wdrażania oraz zarządzania serwerami i stacjami roboczymi w rozmaitych konfiguracjach. W książce znajdziesz też inne cenne informacje, niedostępne w plikach pomocy. Ponadto, liczne wskazówki, porady i ostrzeżenia pozwolą ci szybciej i bezpieczniej obsługiwać nową wersję systemu Windows. Dzięki książce "Windows 2000 Professional. Vademecum profesjonalisty" możesz korzystać z bogatych doświadczeń autora, który towarzyszy ci podczas realizacji zadań związanych z obsługą systemu.

Jeżeli zajmujesz się wdrażaniem lub zarządzaniem systemem Windows 2000 Professional, z tej książki dowiesz się, jak: zainstalować system Windows 2000 Professional, skonfigurować sprzęt i rozwiązać ewentualne problemy; dokonać aktualizacji z systemów Windows 98 oraz Windows NT Workstation 4.0; używać dostępnych mechanizmów sieciowych we współpracy z serwerami Windows NT Server 4.0 i Windows 2000 Server; skorzystać z nowych usług, takich jak: Active Directory, Group Policy, Kerberos oraz InteliMirror; uruchamiać aplikacje oraz rozpoznawać i reagować na typowe błędy programów; posługiwać się podkluczami i wartościami Rejestru, aby zmodyfikować działanie systemu; instalować i konfigurować stabilną architekturę Dynamic DNS, aby uniknąć problemów z usługą Active Directory; konfigurować pamięci masowe. Jerry Honeycutt jest jednym z czołowych ekspertów zajmujących się systemem Windows 2000 Professional oraz całą rodziną produktów Windows. Autor swoje doświadczenie zdobywał, testując i wdrażając nowe wersje systemu, począwszy od Windows 1.0. W minionych pięciu latach Jerry Honeycutt skupiał się na implementacjach złożonych rozwiązań dla przedsiębiorstw w systemie Microsoft Windows NT Server, takich jak Microsoft BackOffice. Jako doświadczony konsultant techniczny doradzał takim firmom, jak Travelers, IBM, IRM, Nielson North America, Howard Systems International i NCR. Jerry Honeycutt jest autorem ponad dwudziestu bestsellerów.

Informacje dodatkowe o Windows 2000 Professional. Vademecum Profesjonalisty:

Windows 2000 Professional. Vademecum Profesjonalisty - opinie o książce

Rejestry Windows 95/NT. Czarna księga
Jerry Honeycutt 0
Okładka ksiązki - Rejestry Windows 95/NT. Czarna księga

Jest to obszerny przewodnik omawiający strojenie Windows NT 4 i Windows 95 za pomocą Rejestru. Jerry Honey, autor cieszących się w USA dużym powodzeniem...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung