Wilczyca

Sonia kocha swoją rodzinę. Naprawdę ją kocha, ale poza chwilami, w których jej nienawidzi. A wydawałoby się, że będąc zmiennym wilkiem i córką Alfy swojej watahy, wychowaną wśród siedmiu wybitnie nadopiekuńczych braci, powinna być już przyzwyczajona do tego, że nikt nie jest jej wystarczająco godny, a ona sama najlepiej, żeby nigdy nie wyprowadziła się z rodzinnego domu. I żeby nikomu nawet nie przeszło przez myśl, aby ją uwieść.

Ale z całą pewnością Sonia nie należała do wilczyc, które budują swoje życie na jakimkolwiek przyzwyczajeniu.

Najszczęśliwszą chwilą jej egzystencji miał być dzień, w którym pozwolono jej zamieszkać prawie samodzielnie, co wywalczyła sobie w prawdziwym pocie czoła, ale nic nie ułożyło się po jej myśli. Nie dość, że jej patologiczni bracia włażą do jej mieszkania kiedy tylko chcą, bo wszyscy dorobili sobie klucze, jej przyjaciółka Kailee chce poślubić najgorszego ze wszystkich facetów na świecie, jej druga przyjaciółka Izzy, będąca przy okazji partnerką jej brata, czarownicą i Królową Wszystkich Sabatów (dokładnie w tej kolejności) - zostaje opętana przez nękającego ich czarnoksiężnika, a w okolicy ginie coraz więcej zmiennych, to jakby tego wszystkiego było jeszcze mało, to Shane Spencer dostał bzika. Na jej punkcie. Najwyraźniej z jakiegoś powodu właśnie teraz, po siedmiu latach od najbardziej traumatycznego wydarzenia w jej życiu, którego on był przyczyną i przez które go znienawidziła, Shane wyczuł w niej swoją towarzyszkę i nie zamierza przyjąć do wiadomości odrzucenia. A potrafi być bardzo, bardzo uparty.

I przekonujący.

Sęk w tym, że kiedy męscy członkowie jej rodziny mówią, że zabiją tego, kto ośmieli się jej dotknąć, mają dokładnie to na myśli. Dosłownie.

Informacje dodatkowe o Wilczyca:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-01-30

Kup książkę Wilczyca

Wilczyca - opinie o książce

Druga część serii Sfora opowiada o Soni,jedynej córce Basiora Jamesa Whitmore,która ma dość nadopiekuńczości własnej rodzinki i postanawia zdobyć swojego partnera.Fabularnie książka stanowi kontynuację Czarownicy .Niestety po raz kolejny słaba strona książki jest język narracji,co zdecydowanie zaniża ocene końcowa książki.

Avatar użytkownika - Flusz
Flusz
Przeczytane:2017-01-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2017,
Rewelacja! Książka zdecydowanie trzyma poziom poprzedniej części. Może to i dziwne, ale chyba nawet bardziej podobała mi się właśnie "Wilczyca" niż "Czarownica". Sonia ma niesamowity temperament i poczucie humoru bardzo zbliżone do mojego, przez co ta pozycja była bliższa mojemu sercu. Czasem jednak się na nią złościłam, że nie potrafi się postawić swoim braciom. No bo ileż można dawać sobą pomiatać? Małym minusem jest to, że akcja z czarnoksiężnikiem ciągnie się trochę za długo i znowu nie udało się go definitywnie pokonać. Może w kolejnej części się to w końcu zmieni?
Czarownica
Karolina Kaim0
Okładka ksiązki - Czarownica

Isabelle ma dość tego, że nie pozwala się jej kierować życiem tak, jakby tego chciała, a co więcej, traktuje się ją jak krzesło, podtykane do siedzenia...

Strażnik
Karolina Kaim0
Okładka ksiązki - Strażnik

Kiedy Kailee uciekała z Wulfridge, z całych sił sobie przysięgała, że nigdy więcej tu nie wróci. Po tym jak Harper Whitmore ją odrzucił, gdy była...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski