Wielkie gotowanie na ulicy Czereśniowej. Przepisy na cztery pory roku

Na ulicy Czereśniowej każdy jada to, co lubi. W tej tętniącej kolorami książce kucharskiej mieszkańcy ulicy Czereśniowej polecają swoje ulubione potrawy przygotowane z sezonowych produktów. I zapraszają dzieci do wspólnego gotowania, prezentując ponad 50 prostych przepisów. Wiosenna sałatka z ziół, czekoladowe cappuccino, drożdżowe zające wielkanocne, rzodkiewkowe myszki, lody na patyku, zupa z dyni, muffinki z kasztanami, naleśniki, gofry, czipsy z warzyw – i całe mnóstwo innych. Znajdziecie tu także cenne rady, informacje i ciekawostki, na przykład jak wyhodować własne zioła, jak poradzić sobie z dziurami w naleśnikach i jak siać rzodkiewki, żeby nie trzeba ich było potem zjeść wszystkich na raz. A nawet – jak zrobić własną książkę kucharską!

Informacje dodatkowe o Wielkie gotowanie na ulicy Czereśniowej. Przepisy na cztery pory roku:

Wydawnictwo: Dwie siostry
Data wydania: 2015-05-13
ISBN: 978-83-63696-82-5

Kup książkę Wielkie gotowanie na ulicy Czereśniowej. Przepisy na cztery pory roku

Wielkie gotowanie na ulicy Czereśniowej. Przepisy na cztery pory roku - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski