reklama

Wielka rozkmina: chłopak czy dziewczyna? #2

Kazuma Iwagami nadal nie ma pojęcia, kim tak naprawdę jest Akira. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Airi, jego była dziewczyna, z zamiarem odnowienia ich relacji. Tylko czy zdoła cokolwiek zdziałać, skoro Iwagami zdążył wpaść po same uszy i na dobre zakochał się w Akirze?

Informacje dodatkowe o Wielka rozkmina: chłopak czy dziewczyna? #2:

Wielka rozkmina: chłopak czy dziewczyna? #2 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2023-06-19, Ocena: 4, Przeczytałem,

TO CHŁOPAK CZY JEDNAK DZIEWCZYNA?

List doszedł od Ciebie

Że wracasz po długiej przerwie

Jest trochę inaczej

Jeśli ty wiesz co to znaczy

(...)

Pójdę z moją dziewczyną na nowego Tarantino

Z chłopakiem się postaram na Almodovara

- Kult

,,Wielka rozkimna" dopiero się zaczęła, zdążyła mnie uwieść i, choroba, już się kończy. Aż szkoda, bo świetnie się to rozkręciło, bo serio intryguje, rusza emocjonalnie no i masę ma w sobie uroku. A jeszcze ile humoru, ile takiej delikatności, ile romantycznych uniesień i rozbrajających wpadek... Szkoda, że to koniec, szkoda, ale ja patrzę na to inaczej - fajnie, że rzecz w ogóle się ukazała i dostarczyła nam porcji przyjemności.

Kazumie życie miłosne nieźle się poplątało! Wcześniej był niedoświadczony, posypało mu się wszystko, aż pewnego dnia spotkał ją - albo jego, tego nie wie nikt - i... No i w chwili obecnej zakochany jest po uszy i nadal chce się dowiedzieć czy w chłopaku, czy dziewczynie. Bo Akira zachowuje się i wygląda zarówno kobieco, jak i męsko, ma w sobie i siłę, i delikatność. I nikt, nawet znajomi z klasy, nie mają pojęcia kim ona jest. czy chłopak w końcu odkryje prawdę? I co będzie dalej?

Z tym dalej to też nie tak pewne wszystko. Bo może i Kazuma kocha Akirę, ale przecież w jego życiu znów pojawiła się dziewczyna, z którą kiedyś chodził. Nie wyszło im, ale teraz, gdy dziewczyna zna już prawdę o nim, chce wrócić do tego, co było i spróbować raz jeszcze i... No właśnie, co z tego wyniknie?

Wielka rozkmina: chłopak czy dziewczyna? #1
Yasuko0
Okładka ksiązki - Wielka rozkmina: chłopak czy dziewczyna? #1

Kazuma postanawia na poważnie pomyśleć o swoim życiu uczuciowym i poszukać sobie dziewczyny, ale w dniu rozpoczęcia roku akademickiego znajduje tylko guza...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung