Wielka księga radości

Jedynym źródłem szczęścia jest umysł i serce człowieka. Mamy nadzieję, że tam właśnie je odnajdziesz.

Książka to praktyczny podręcznik radości. Uczy, jak śmiać się z samych siebie, jak poradzić sobie z gniewem i strachem, jak praktykować współczucie. Pokazuje, co jest najgłębszym źródłem trwałej radości w zmieniającym się świecie.

Dwaj wielcy przywódcy duchowi i laureaci Pokojowej Nagrody Nobla kierują do zabieganych, przepełnionych lękiem i niepewnością ludzi niezwykłe przesłanie. Dzielą się doświadczeniem, opowiadają, co jest podstawą ich emocjonalnego i duchowego życia. Inspirują i zarażają mądrym optymizmem.

Dwa światy, dwóch noblistów, jedna radość.

Informacje dodatkowe o Wielka księga radości:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2017-10-16
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-240-4980-6
Tytuł oryginału: The Book of Joy: Lasting Happiness in a Changing World
Tłumaczenie: Adriana Celińska

Kup książkę Wielka księga radości

Wielka księga radości - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mataranah
Mataranah
Przeczytane:2019-03-10,

Czytając tę książke ma się poczucie medytacji, odłączenia od świata zewnętrznego i spokojnego pławienia we wspaniałej dobroci dwóch największych światowych przywódców duchowych. Jest zabawnie, szczerze i uroczo. Piękna książka

Avatar użytkownika - patrycjuszka
patrycjuszka
Przeczytane:2019-03-10,

Każdy z nas chciałby żyć szczęśliwie, bez większych zmartwień, ale niestety jedynie niewielu z nas się to udaje. Wszystko dlatego, że zamiast na wartościach duchowych skupiamy się na materialnych dobrach, a te nie mogą zagwarantować nam stabilnego poczucia radości. Wystarczy tylko być bardziej dla siebie miłym i pracować nad negatywnymi emocjami. W ,,Wielkiej Księdze Radości’’ znajdziecie jednak dla siebie znacznie więcej niż tylko słowa na papierze. To pelna humoru i ciepla ksiega zyciowych wskazowek gwarantujacych prawdziwa radosc. Serdecznie polecam

Avatar użytkownika - mucka
mucka
Przeczytane:2019-03-10,

Super napisana, zabawna i pełna inspiracji na dalszą życiową drogę. Dobry prezent dla każdego ducha.

Avatar użytkownika - Katarynka
Katarynka
Przeczytane:2017-11-13,

Może trochę zespoiluję, ale morał książki jest taki, że największą radość daje nam czynienie dobra i dzielenie się tym co mamy. Współczujmy, współodczuwajmy, a świat stanie się lepszy na naszych oczach : ) Małe gesty i docenianie chwil gwarantują prawdziwe doświadczenia, które warunkują trwałe zadowolenie. Milion cudownych wniosków, głębokich myśli i szalonych historii z ust Dalajlamy i Arcybiskupa RPA. Całą niedzielę nie mogłam się oderwać, a teraz nie mogę przestać o niej myśleć. Duży pokłon!

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung