reklama

Więcej niż tu i teraz

Świat można zmienić tylko od wewnątrz
Eckhart Tolle

Wszyscy marzymy o raju, ponieważ jest to typowe marzenie w piekle
Karl Wolf Biermann

Emocje są przyczyną klęski inteligencji
José Antonio Marina, Karl Wolf Biermann

Wszystko jest ułudą z wyjątkiem teraźniejszości
Robert Earl Burton

Od pierwszych stron jego dzieł jest jasne, że Eckhart Tolle to współczesny mistrz.
Marc Allen

Czy czujesz, że zamiast żyć tu i teraz, zamiast w pełni czerpać z doświadczeń, jakie oferuje Ci życie w teraźniejszości, nieustannie żeglujesz między wspomnieniami z przeszłości i planami na przyszłość? Kierują Tobą nieokiełznane emocje, które zaburzają Twój odbiór świata, uniemożliwiając osiągnięcie spokoju ducha i odbierając szansę na pogodzenie się z samym sobą.

Jeśli opanujesz emocje i osiągniesz świadomość samego siebie, uda Ci się nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym ja i rozwiązać wszystkie trapiące Cię problemy. Wystarczy, że będziesz słuchać własnego ciała i dostrzegać, gdzie znajdują się opór i blokady, gdzie zakotwiczyły się obciążające Cię traumy. Możesz doświadczyć przemiany, dzięki której Twoje życie stanie się bardziej rzeczywiste, harmonijne i zrównoważone, a Ty będziesz nareszcie wolny.

Książka ta powstała pod wpływem przemyśleń Eckharta Tollego, który z kolei czerpał inspirację z dorobku mistrzów, psychologów i terapeutów minionego stulecia. Traktując dzieła Tollego jako punkt odniesienia, autor sięga po niezmiennie aktualną tematykę, dotyczącą jeszcze nieprzezwyciężonych problemów psychologicznych i świadomościowych. Ponadto ta lektura otworzy Ci drzwi do tradycji sufickiej i buddyjskiej oraz najnowszych teorii kwantowych czy transpersonalnych, powiązanych z odkryciami na polu fizyki, medycyny i innych nauk.

Informacje dodatkowe o Więcej niż tu i teraz:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2010-10-01
Kategoria: Popularnonaukowe

Kup książkę Więcej niż tu i teraz

Więcej niż tu i teraz - opinie o książce

Więcej niż Osho. Idee, nauki i przekaz kontrowersyjnego guru
Jorge Blaschke0
Okładka ksiązki - Więcej niż Osho. Idee, nauki i przekaz kontrowersyjnego guru

Pytasz mnie, co jest dobre, a co złe. Odpowiadam: cokolwiek robisz uważnie i świadomie - jest dobre. Cokolwiek robisz nieuważnie i nieświadomie - jest...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung