reklama

W podróży, czyli tu i tam

Oto paczka przyjaciół: wilczek Adaminek, dziki (Nikodem, Ignacy, Karol, Pysio), sarenka Basia, jeż Teofil i siedem odważnych pszczół (Ela, Lola, Lila, Lula, Pela, Mela i Magda). Rozrabiają w lesie (wszyscy), wpadają w pułapkę (niektórzy), ratują bór przed trucizną i przeżywają wiele fantastycznych przygód. Wszystko jednak zmienia się w chwili, kiedy czarna dziura połyka część z nich. Czy przeżyją? Kogo spotkają po drugiej stronie rzeczywistości? Jak sobie poradzą ci, którzy zostali w domu? Kim są Sylwianka i Maksymilian? No i jedno z ważniejszych pytań : czy można bez konsekwencji uścisnąć dłoń antysobowtórowi?! Ha! Przygoda dopiero się zaczyna!

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Informacje dodatkowe o W podróży, czyli tu i tam:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-02-24
Kategoria wiekowa: 6-8 lat

Kup książkę W podróży, czyli tu i tam

W podróży, czyli tu i tam - opinie o książce

Avatar użytkownika - nataliastragowska
nataliastragowska
Przeczytane:2021-05-24, Ocena: 6, Przeczytałam,

Tym razem miałam okazję poznać książkę dla dzieci. Jak wiecie, rzadko się pojawiają recenzje dziecięce ale są ;) mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej ;) póki co, mogę Wam powiedzieć, że książka jest świetna dla dzieci i zawiera morał ;) takie bajki są najlepsze! 😍 ale do sedna.

Poznajemy tutaj losy różnych zwierzątek - paczki przyjaciół : wilczka Adaminka, dzików : Ignacego, Karola, Pysia, sarenki Basi, jeża Teofila oraz pracowitych pszczółek : Eli, Loli, Lili, Luli, Peli, Meli i Magdy ;) i tak toczy się ich historia, która jest pełna niesamowitych przygód. Wszystko dzieje się do czasu, gdy niektórzy wpadają w pewną pułapkę i znajdują się w zupełnie innej przestrzeni. Jak sobie poradzą w nowej rzeczywistości? Czy przeżyją? Czy znajdą jakieś życzliwe dusze? Czego się nauczą podczas tej niesamowitej przygody? Czy uda im się szczęśliwie wrócić do domu i do przyjaciół? Tego wszystkiego dowiecie się, poznając tę niesamowitą historię !! 😍😍

Piękna, ciepła historia o przyjaciołach i w pewnym sensie o walce dobra złem. Książeczką ukazuje jak ważne są wzajemne relacje. Pokazuje, że obecność przyjaciół oraz wspólne dążenie do celu potrafi zdziałać naprawdę cuda. Myślę, że dzieciaczki chodzące do zerówki czy klas początkowych będą zachwyceni tą opowiastką. Ponadto mogą też sami dowiedzieć się wielu ciekawostek. ;) kolejna wspaniała historia, którą koniecznie polecam dla Waszych pociech!! ;) 😍 Dodatkowo podział na króciutkie rozdziały, piękne ilustracje oraz przypisy zamieszczone na końcu publikacji sprawiają, że książka jest bardziej czytelna, przejrzysta i zrozumiała ;) bardzo dziękuję autorce za egzemplarz recenzencki i bardzo gratuluję pomysłu na tak wspaniałą książeczkę!! ;) 😍 przyznaję w pełni zasłużone ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów!! ;)

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung