Przekonaj się, że Excel to nie tylko tabelki Naucz się posługiwać zaawansowanymi funkcjami arkusza Dowiedz się, jak rozwiązywać skomplikowane zadania

Wydaje Ci się, że wiesz już wszystko o Excelu? Sprawdź to w praktyce!

Excel to potężne i wydajne narzędzie obliczeniowe, które znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach nauki, ekonomii, a nawet przemysłu. Z jego pomocą można nie tylko tworzyć przejrzyste i atrakcyjnie sformatowane zestawienia tabelaryczne, lecz również opracowywać różnego rodzaju wykresy, wyznaczać trendy, przeprowadzać skomplikowane obliczenia oraz dokonywać rozmaitych analiz. Niestety, większość użytkowników programu rzadko korzysta ze wszystkich tych możliwości, a przeszkodą okazuje się zwykle brak wiedzy na temat zaawansowanych funkcji arkusza.

Jeśli Ty także czujesz pewien niedosyt w tym zakresie i chcesz poszerzyć praktyczne umiejętności obsługi Excela, wybierz się w wirtualną podróż z książką W 80 zadań dookoła Excela . Jej autorzy postawili sobie za cel przybliżenie czytelnikom interesujących funkcji programu w najbardziej praktyczny i skuteczny sposób - za pomocą zadań do samodzielnego rozwiązania. Ćwiczenia o zróżnicowanej trudności umożliwią Ci szybkie i dogłębne poznanie metod radzenia sobie z problemami, z którymi wielu z nas ma do czynienia na co dzień. Jeśli chcesz zacząć naprawdę świadomie korzystać z Excela, sięgnij po tę książkę!

Rozwiązywanie zadań matematycznych Operacje na zbiorach danych tekstowych Analizy ekonomiczne i finansowe Używanie funkcji bazodanowych Przetwarzanie dat i czasu Szyfrowanie i deszyfrowanie informacji Posługiwanie się wykresami Korzystanie z elementów kontrolnych

Wyrusz w wirtualną podróż i odkryj nowe obszary Excela!

Informacje dodatkowe o W 80 zadań dookoła Excela. Zaawansowane funkcje arkusza kalkulacyjnego w ćwiczeniach:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-11-26
Kategoria: Poradniki

Kup książkę W 80 zadań dookoła Excela. Zaawansowane funkcje arkusza kalkulacyjnego w ćwiczeniach

W 80 zadań dookoła Excela. Zaawansowane funkcje arkusza kalkulacyjnego w ćwiczeniach - opinie o książce

Mathcad. Od obliczeń do programowania
Ryszard Motyka, Dawid Rasała0
Okładka ksiązki - Mathcad. Od obliczeń do programowania

Poznaj od podstaw najpopularniejszy program CAS Dowiedz się, jak stosować go w praktyce Naucz się wizualizować otrzymane wyniki Matematyka jest królową...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung