Vogue Polska, nr 26/kwiecień 2020

Tom 0 cyklu Magazyn Vogue

Setki neonów, samochodów, billboardów. Nie ma na Ziemi drugiego takiego miasta. Nowy Jork tętni życiem, zarażając swoją energią. To właśnie na ulicach miasta, które nigdy nie śpi, szukaliśmy inspiracji w towarzystwie modelki Julii Van Os. W ubraniach mieniących się wszystkimi kolorami tęczy na ruchliwych ulicach modelka pozowała przed obiektywem Stanisława Bonieckiego. Przy okazji sprawdziliśmy także, jak noszą się mieszkańcy amerykańskiej stolicy mody. Co jeszcze znajdziecie w kwietniowym wydaniu "Vogue Polska"? Redaktor naczelny Filip Niedenthal rozmawia z belgijskim projektantem Driesem van Notenem, przybliżamy postać Elizy Rycembel, a także odwiedzamy założycielkę MISBHV w jej krakowskim mieszkaniu.

Informacje dodatkowe o Vogue Polska, nr 26/kwiecień 2020:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-03-12
Kategoria: Czasopisma i magazyny

Tagi: moda styl

Kup książkę Vogue Polska, nr 26/kwiecień 2020

Vogue Polska, nr 26/kwiecień 2020 - opinie o książce

W kwietniowym numerze moją największą uwagę zwróciły następujące artykuły:

- "Miss Vogue" (str. 88-101) - sesja zdjęciowa Martyny Galli ze stylizacjami Marcina Kuberny.
- "Cud niewinności" (str. 160-161) - krótki artykuł Marii Fredro-Bonieckiej o książce "Płynąc w ciemnościach" Tomasza Jędrowskiego.
- "Shrimpton & Bailey" (str. 166-171) - tekst Elżbiety Szawarskiej będący krótką historią miłości modelki i fotografa.
- "Rajd na orientację" (str. 196-207) - z tekstu Aleksandry Boćkowskiej możemy dowiedzieć się m.in. tego, jaką osobą jest aktorka Eliza Rycembel. Dodatkowym plusem są ładne fotografie Agaty Kuleszy i Łukasza Pika.

Moje odczucia względem głównej, okładkowej sesji są mieszane. Sesja jest ładna, stylizacje również, ładna modelka ale nic poza tym. Ogólne wrażenie: nie urzeka, dlatego też nie wymieniłam sesji w powyższych. Szkoda, bo po okładce spodziewałam się równie fajnej sesji - trochę w retro klimacie. Tymczasem całość "ni ziębi, ni grzeje".

Vogue Polska, nr 9/listopad 2018
Redakcja Magazynu Vogue Polska0