reklama

Visio 2002 dla każdego

Visio 2002 dla każdego -- jedyna książka o Visio, której potrzebujesz. Skomplikowane zależności, których opisanie zajęłoby dziesiątki stron, można przekazać za pomocą schematów w sposób dużo prostszy, a zarazem bardziej skondensowany. Jednak tworzenie rozmaitych schematów często wykracza poza nasze umiejętności -- tutaj przychodzi nam z pomocą Visio, dzięki któremu rysowanie staje się o wiele szybsze i łatwiejsze. Ta bogata w możliwości aplikacja wykorzystywana jest w bardzo wielu branżach i stała się najpopularniejszym programem służącym do tworzenia diagramów. Książka Visio 2002 dla każdego jest propozycją wydawnictwa Helion dla każdego użytkownika programu Visio 2002. W poszczególnych rozdziałach poznasz podstawy tego narzędzia i stopniowo przejdziesz do bardziej zaawansowanych możliwości Viso 2002. Jeśli zamierzasz kupić tylko jedną, uniwersalną pozycję o Visio 2002 - "Visio 2002 dla każdego" jest książką, której szukasz. Wykorzystywanie pakietów Network Diagram Kits do tworzenia schematu sieci korporacyjnej. Poznanie właściwości warstw w rysunkach tworzonych w Visio. Tworzenie niestandardowych właściwości elementów w arkuszu ShapeSheet. Wykorzystywanie technologii OLE do umieszczania dodatkowych elementów w rysunku tworzonym w Visio. Łączenie rysunku tworzonego w Visio ze źródłem danych. Tworzenie dwuwymiarowych obiektów z jednowymiarowych kształtów. Tworzenie mapy myśli, przydatnej w sesjach burzy mózgów. Wykorzystywanie kreatora Export Project Data Wizard w celu przesłania wykresu Gantta (lub innych danych harmonogramu projektu) do innej aplikacji. Keith Powell ma wieloletnie doświadczenie zdobyte w przemyśle i jest autorem wielu książek poświęconych różnym narzędziom programistycznym i systemom operacyjnym, które stały się popularne z początkiem lat osiemdziesiątych. Jako senior manager w KPMG Consulting, Chicago, większość pracy poświęca na analizie najnowszych technologii związanych z architekturą e-commerce, strategią, bezpieczeństwem i wdrażaniem nowych systemów.

Informacje dodatkowe o Visio 2002 dla każdego:

Wydawnictwo: Helion