Uwolnij Zmysly

Prowadząca szkolenia z rozwoju osobistego Aleksandra Rewko przeżywa wypalenie zawodowe i burzliwe rozstanie z chłopakiem. Postanawia więc wyrwać się na moment z szarej rzeczywistości. Od swojej najlepszej przyjaciółki dostaje link do aplikacji, która daje dostęp do niecodziennego biura turystycznego. Agencja gwarantuje klientom wyjazdy pełne wrażeń, przygód i ryzyka bez konsekwencji. Aleksandra Rewko nie wie jednak, że kiedy wyjedzie nad morze w towarzystwie magnetyzującego bruneta, wkroczy do mafijnego półświatka, a niewinne wycieczki i zabawa aplikacją spełniającą najskrytsze fantazje ...
...przerodzą się w walkę o ŻYCIE

Informacje dodatkowe o Uwolnij Zmysly:

Wydawnictwo: selfpublishing
Data wydania: 2024-06-20

Tagi: kryminał sensacja romans erotyk

Kup książkę Uwolnij Zmysly

Uwolnij Zmysly - opinie o książce

Avatar użytkownika - magdalenagrzejszczyk
magdalenagrzejszczyk
Przeczytane:2024-09-17, Ocena: 6, Przeczytałem,

⛵⛵⛵⛵⛵ Recenzja ⛵⛵⛵⛵⛵

Mariusz Jurgiel " Uwolnij zmysły "
@mariuszjurgiel_pisarz

Wydawnictwo: Mariusz Jurgiel

⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵

" Można coś kochać, jednak i tak człowiek może się wypalić - starałam się wyjaśnić,co czułam - Czasem potrzeba odskoczni. Resetu..."

" Uwolnij zmysły " to prawdziwa petarda akcji, która wciąga czytelnika od pierwszej strony.. Z każdym kolejnym rozdziałem tempo narasta, trzymając czytelnika w napięciu i kusząc go do zagłębienia się w tajemnice tego ekscytującego thrillera z dotykiem pikanteri.. To historia, która obiecuje emocje, nieoczekiwane zwroty akcji i niezapomniane chwile czytelniczej przyjemności. Przygotuj się na prawdziwą literacką jazdę..

Autor umiejętnie buduje napięcie i wprowadza nas w świat pełen ryzyka i emocji.. Dialogi i opisy są dynamiczne, sprawiając, że nie możemy oderwać się od historii..

Styl autora sprawia, że przez lekture płynie szybko i przyjemnie, zapraszając czytelnika do świata pełnego tajemnic i niebezpieczeństw..

Mariusz zgrabnie miesza wątki, budując stopniowo napięcie i ciekawość czytelnika.. Główna bohaterka, choć pozornie niewinna, szybko staje się częścią intrygującej intrygi, która zmienia jej życie w pełną adrenaliny historię jak z filmu sensacyjnego..

Wszystkie elementy łączą się w spójną całość, oferując zaskakujący scenariusz.. Akcja przybiera na intensywności, a pozorna zabawa przeradza się w walkę o przetrwanie..

Fabuła książki jest wciągająca, dynamiczna i starannie przemyślana w każdym detalu, a bohaterowie są różnorodni i interesujący..Bohaterowie są głęboko skomplikowani, pełni pasji i tajemniczych cech, co sprawia, że czytelnik przeżywa ich emocje na własnej skórze..

Jego umiejętność budowania atmosfery pełnej tajemnicy i napięcia sprawia, że czytelnik czuje się jak uczestnik niebezpiecznej podróży przez świat emocji i niebezpieczeństwa..

" Widziałam swój koniec. Morze popychało mnie w każdą stronę, jak dzieci na placu zabaw, kiedy razem z nimi bawiłam się w ciuciubabkę z opaską na oczach. Tym razem zabawiały się ze mną żywioły natury. Pogrążona w czerni ton zlewała się z zapadającym w sen niebem..."

Prowadząca szkolenia z rozwoju osobistego, Aleksandra Rewko, doświadcza wypalenia zawodowego i burzliwego rozstania z chłopakiem.. W poszukiwaniu ucieczki od szarej rzeczywistości otrzymuje od przyjaciółki link do aplikacji, która otwiera drzwi do niezwykłego biura turystycznego oferującego ekscytujące wyjazdy bez konsekwencji..Jednak to, co miało być tylko przygodą, zamienia się w walkę o przetrwanie, kiedy Aleksandra odkrywa mroczne tajemnice mafijnego półświata..

RECENZJA

„UWOLNIJ ZMYSŁY”

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA — AUTOR: MARIUSZ JURGIEL

„Widziałam swój koniec. Morze popychało mnie w każdą stronę, jak dzieci na placu zabaw, kiedy razem z nimi bawiłam się w ciuciubabkę z opaską na oczach. Tym razem zabawiały się ze mną żywioły natury. Pogrążona w czerni ton zlewała się z zapadającym w sen niebem”.

„UWOLNIJ ZMYSŁY". Pomyśl, co byłoby, gdyby była taka możliwość, aby na chwilę zaryzykować i zrobić w życiu, coś całkiem nowego, dać się porwać w niecodziennej grze, w której twoje wszystkie zmysły mogą przeżyć niesamowite doznania, czy zrobisz ten krok i zaryzykujesz, jak główna bohaterka Aleksandra. Czy chcesz posmakować czegoś innego, przeżyć przygodę bez konsekwencji, a może jednak zmieni się w coś nieoczekiwanego, co zmieni twoje życie na zawsze? Zaintrygowani! To zapraszam na nietuzinkowy, intrygujący, niebanalny, niepozorny thriller sensacyjny z nutką pikanterii. Autor umiejętnie przeplata wydarzeniami, stopniowo budując napięcie, sypiąc sporą dawkę dreszczyku emocji, zostawiając nas z masą pytań, co podsyca tylko naszą ciekawość, rzucając nas w wir emocjonujących wydarzeń i całkowicie nieprzewidywalnych zwrotów akcji. W dodatku, w to co miesza, się główna bohaterka z pozoru wygląda niewinnie, lecz bardzo szybko, okazuje się pułapką, która zwabiła ją i niczym mucha wpada w lep, a jej życie zmienia się w wydarzenia niczym z filmu akcji. Wszystkie wątki łączą się w spójną całość, dając zaskakujący scenariusz. Aby, wiele nie zdradzać, a jednak coś szepnąć na uszko, były pewne momenty, które mile mnie zaskoczyły, nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Akcja przyspiesza z każdą przeczytaną stroną i niewinna zabawa z aplikacją „UWOLNIJ ZMYSŁY” spełniającą najskrytsze fantazje, przeradza się w walkę o życie. Fabuła książki wciągająca, dynamicznie poprowadzona, wielowątkowa, przemyślana przez autora w każdym detalu. Bohaterzy dobrze nakreśleni, różnorodni i wielowymiarowi. Autor ma bardzo przyjemny styl, charakteryzujące się dużą lekkością pióra, dzięki czemu książkę czyta bardzo szybko.

„Kręciło mi się w głowie, a pomarańczowy ponton, który miałam przed oczami, wyglądał jak róża, która zakwitła na czarnej pustyni. Jej płatki kołysały się na wodzie, nucąc melodię budzącą grozę”.

Aleksandra Rewko prowadzi szkolenia z rozwoju osobistego. Kocha swoją pracę i spełnia się w niej. Jednak w jej związek, nagle kończy niespodziewanie, chcąc zapomnieć i oderwać się od szarej rzeczywistości, szuka czegoś, co mogłoby oderwać ją, choć na chwilę. Szuka czegoś, co może ja zainteresować, ale koleżanka znajduję coś niezwykle intrygującego w sieci, stronę z aplikacją, do biura turystycznego, który oferuje swoim klientom wyjazdy pełne przygód, wrażeń, które pozwolą odetchnąć, spełnić wszystkie fantazje i przeżyć coś niezapomnianego i to bez grama konsekwencji. Tylko z czasem ta przygoda przeradza się w walkę o przetrwanie i zmienia jej życie bezpowrotnie. W dodatku jej najlepsza przyjaciółka zaginęła.
-Jakie wrażenia zaoferuje Aleksandrze agencja turystyczna „Uwolnij Zmysły"?

-Czy coś grozi Aleksandrze?

-W jaką grę została wciągnięta kobieta?

-Czy Aleksandra odkryje całą prawdę?

-Czy jej firma ma coś wspólnego z agencją Uwolnij Zmysły?

Polecam

#współpracabarterowa

#współpracarecenzencka

Opis książki :

...przerodzą się w walkę o ŻYCIE

"Ponownie zaczął narastać w niej strach. Skrępowane dłonie dygotały, a dołujący głos, który powtarzał jej w umyśle, że stała się żywym towarem, sprawił, że w kącikach oczu pojawiły się łzy. Nie miała pojęcia, w jaki sposób ktoś mógłby ją uratować."

Thriller sensacyjny z pieprzem?

Oczywiście! I to w dodatku napisany przez mężczyznę.

Historia, która intryguje swoją fabułą już od pierwszej strony.

Autor buduje napięcie przez całą historię, dopiero na koniec dowiadujemy się całej prawdy.

Ola po zdradzie partnera wyprowadza się do przyjaciółki.

Chcąc oderwać się od rzeczywistości dostaje od niej link do aplikacji, która ma gwarantować niesamowite przeżycia.

Aleksandra loguje się i postanawia dać się ponieść w nieznane.

W między czasie Monika wybiera się na wieczór panieński odbywający się na jachcie. Impreza przybiera nieoczekiwany zwrot akcji, kiedy kobiety zostają napadnięte i porwane.

Jedyne co udaje się Monice to wysłać jednego niezrozumiałego SMSa do przyjaciółki.

Jakie konsekwencje niesie zalogowanie się do tej aplikacji? I co to jest za aplikacja?

Czy uda się odnaleźć kobiety całe i zdrowe? Co czeka Olę w trakcie wyjazdu?

Jedno jest pewne, aplikacja, która miała być zbawieniem okaże się piekłem.

Lekkie pióro autora, thriller sensacyjny, niebanalna fabuła i dobrze wykreowani bohaterowie sprawiają, że książkę aż chce się czytać. Już sam prolog gwarantuje emocje. Dodatkowo zwroty akcji i tajemnice budują ciekawość czytelnika.

A samo zakończenie szokuje.

Niezapomnieny dreszczyk emocji gwarantowany.

Gorąco polecam

Dziękuję autorowi za zaufanie i egzemplarz recenzencki.

#książkoweimpresje #ewelabook #polskiebookstagramy #bookstagrampl @ewelabook

Jestem świeżo po lekturze książki "Uwolnij zmysły" I w totalnej kropce, od czego zacząć recenzję. TO mój pierwszy patronat z tego gatunku ale jak to się mówi trzeba być otwartym na każdy. Zwykle tez sięgam po obyczajowe, choć mój ulubiony gatunek to fantastyka. Po thrillery czy sensacje mało kiedy sięgam. Ale gdy zobaczyłam nabór coś mnie do tej książki przyciągnęło.  Po pierwsze okładka i opis to było coś, co zaintrygowało mnie. Jaka jest więc cala książka?

Aleksandra to młoda kobieta, która prowadzi szkolenia z rozwoju osobistego. Jest w tym najlepsza i choć oficynie nie figuruje jako współwłaścicielką to jednak bez niej jej koledzy nie osiągnęliby sukcesu. Niestety szybko wypala się zawodowo i potrzebuje oddechu. W tym samym czasie odkrywa zdradzę chłopaka co powoduje, że chce odpocząć. Jej najlepsza przyjaciółka podrzuca jej link do aplikacji niecodziennego biura turystycznego. Tak trafia do Agencji "Uwolnij zmysły", która gwara truje swoim klientom wyjazdy pełne wrażeń , przygod ale i ryzyka. Początkowo wszystko idzie ok ale z czasem wszystko się komplikuje. Jedn z wyjazdów kończy się dla Oli zaskakująco. Dodatkowo  dostaje dziwny SMS a jej przyjaciółka znika.... Co takiego oferuje agencja? Gdzie jest Monika? Co takiego wydarzy się na jednym z wyjazdów oferowanych przez "Uwolnij zmysły"?

Muszę przyznać, że książka wciąga od pierwszych stron. Po pierwsze mamy prolog, który wprowadza nas historie, a raczej jedno z wydarzeń z udziałem Moniki. Jest dość zaskakujący i nieoczywisty. Sama historia zaczyna się 2 tygodnie przed prologiem i zaczyna historia Oli. Początkowo fabuła toczy się spokojnym rymem, poznajemy główną bohaterkę, jej życie i zostajemy wciągnięci w to co oferuje Oli agencja. Początkowo jest zachwycona odskocznia od codzienności ale szybko wszystko się komplikuje. Najpierw dostaje sms z instrukcją gdzie znajdzie dowody zdrady byłego chłopaka, potem dziwny sms zagranicznego nr o dziwnej treści. Jakby tego było mało ktoś chce ja porwać. Od tej pory życie Oli zmienia się w koszmar.

Autor świetnie zbudował napięcie. Muszę przyznać, ze początki nie zapowiadały się tak intrygująco. Agencja, która zapewni nam przygody z nutą ryzyka ale bez konsekwencji? Brzmi ciekawie ale jak słusznie Ola podejrzewała jest jakiś haczyk. Co tak naprawdę oferuje agencja? W jaki sposób jest powiązana z firmą Oli? Kto stoi za zniknięciem Moniki? Kto zagraża Oli? W trakcie pojawia się masa pytań a autor sprytnie nam je dawkuje. W połowie fabuły robi się ciekawie, akcja przyspiesza, pojawiają się wątki, które czytałam z wypiekami na twarzy. To była jazda bez trzymanki, każdy kolejny rozdział szokował. Tu nic nie da się sobie ułożyć, przewidzieć jak akcja się potoczy. Każdy rozdział to kolejne zaskoczenie. Dawno nie czytałam tak wciągającej książki, której w sumie nie da się jednoznacznie klasyfikować gatunkowo. Do tego mamy elementy erotyki, które dodają pikanterii historii. Całość zostawia nas z  pytaniem: Co tu się wydarzyło?

Zakończenie to coś, co uwielbiam. Niebanalne, zaskakujące na całej linii, pełne emocji, niebezpieczeństwa. Zostawia czytelnika z szeroko otwartymi oczami. Czy Ola odkryje wszystko to, co się kryje za Agencja? Kim są jej koledzy, z którymi prowadzi firmę? Czy znajdzie Monikę? Co jeśli ktoś to wszystko zaplanowała od A do Z? Czy wszystkie wydarzenia to przypadek, czy może zamierzone działanie? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi to musicie sięgnąć po "Uwolnij zmysły". Ostatni rozdział zostawi nas z wieloma pytaniami. To jest taki rodzaj rozdziału, gdzie historia może tak się zakończyć a może mieć kontynuację. Ta druga wersja bardziej mi pasuje wiec kto wi może będzie ciąg dalszy. Polecam

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;