reklama

Uwodzenie

Tom 3 cyklu Klątwa bogów

Willa Knight - ziemianka? Sol? Przypadkowy błąd w procesie ewolucji?
Willa nigdy nie była szczególnie użyteczną ziemianką. Nie radzi sobie z wykonywaniem obowiązków, oddawaniem czci bogom, nieposiadaniem własnej opinii oraz przestrzeganiem zasad - ale żadna z tych rzeczy nie jest już istotna.
Reguły ulegają zmianom.
Ziemianie chcą sami decydować o swoim losie, a Willa mimowolnie zostaje uwikłana w ich plany. Na szczęście ma braci Abklętych, którzy służą jej pomocą - dopóki nie znikają i dziewczyna znów zostaje sama na świecie znajdującym się tylko o krok od chaosu. Bez Abklętych będzie musiała polegać na własnym sprycie oraz wsparciu siostry, starając się nie rzucać w oczy i przetrwać.
Gdyż tak się składa, że ktoś pragnie jej śmierci.
Ale czy którakolwiek z tych rzeczy jest dla niej nowością?

Informacje dodatkowe o Uwodzenie :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-10-27
Tytuł oryginału: Seduction

Kup książkę Uwodzenie

Uwodzenie - opinie o książce

Zachwyciła mnie przepiękna okładka tej książki, która czaruje i uwodzi czytelnika, kusząc by po nią sięgnąć.

„Uwodzenie” to trzeci tom niezwykle pasjonującej serii Klątwa bogów, opowiadająca o losach Willi Knight, niby ziemianki, a jednak posiadającej niezwykle moce. Bohaterka jest specyficzna, chaos to jej drugie imię i ciągle pakuje się w tarapaty. Na szczęście opieką otaczają ją bracia Abklęci, którzy mają do Willi słabość. Dziewczyna zostaje wplątana w plany Ziemian, przez co zagraża jej niebezpieczeństwo.

Czy piątka braci stale będzie ją chronić? Co się wydarzy, gdy Abklęci opuszczą Bożylas? Kto czyha na życie bohaterki i czy zdoła ona sama wyplątać się z kłopotów? Czy spryt jej w tym pomoże?

Muszę przyznać, że ta historia mnie wciągnęła i pozwoliła przeżyć wiele, niezwykle silnych emocji. Fabuła jest ciekawa, tajemnicza, naszpikowana wartkimi wątkami, przez co akcja pędzi i nie ma szans na nudę. Dzieje się w tej części naprawdę dużo, a zakończenie totalnie mnie zaskoczyło aż wbiło mnie w sofę, na której czytałam.

Powieść swój finał urwała w takim momencie, że nie mogę doczekać się kolejnej części by poznać kontynuację. Cały ranek rozmyślam i próbuję wymyślić co będzie dalej. Jestem osobą niezwykle niecierpliwą, więc ciężki będzie to będzie dla mnie ten czas oczekiwania.

Autorki wspaniałe operują piórem, mają przystępny i plastyczny styl, co pozwala na dogłębne przeżycia i wczujcie się w treść. Postacie wykreowane są w genialny sposób, ciekawe, charakterne i zróżnicowane.

Podsumowując, z całego serca polecam i zachęcam do sięgnięcia nie tylko po tę książkę, ale po wszystkie trzy części. Jest to lektura, która na pewno przypadnie wam do gustu i polubicie bohaterów. Dobrego humoru wam nie zabraknie jak i scen, pełnych pasji, uniesień i namiętności. Dla mnie była to ekscytująca uczta. Koniecznie przeczytajcie!

Ból
Jaymin Eve, Jane Washington0
Okładka ksiązki - Ból

Willa Knight: zbawczyni światów czy ich niszczycielka? Czasami opowieści zawierają zaledwie ziarno prawdy, a historia powstania Minatsol i Topii nie stanowi...

Neutralność
Jaymin Eve, Jane Washington0
Okładka ksiązki - Neutralność

Czasami koniec jest dopiero początkiem.Emmy urodziła się jako ziemianka i sądziła, że jako ziemianka umrze... dopóki Willa nie zmieniła wszystkiego. Teraz...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung