Układ (nie) idealny

Dwie przyjaciółki Nadia i Bianka, postanawiają uciec od codzienności i wyrwać się na weekend do Paryża. Nadia spotyka tam Polaka — Wiktora, z którym wdaje się w zawiły romans. Pomimo niezgodności zdań, w końcu oboje postanawiają ciągnąc ten dziwny układ. Ich sielanka nie trwa długo, gdyż przeciwności, które pojawią się w ich życiu, zmuszą ich do podjęcia trudnych decyzji. Decyzji, które sprawią, że już nie będzie idealnie.

Informacje dodatkowe o Układ (nie) idealny:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-8126-980-3
Język oryginału: Polska

Kup książkę Układ (nie) idealny

Układ (nie) idealny - opinie o książce

Avatar użytkownika - codzienna
codzienna
Przeczytane:2018-09-03, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2018, Posiadam,

"Układ (nie)Idealny" to piękna,pełna ciepła książka ,która zawładnęła moim sercem.
To opowieść o przyjaźni dwóch kobiet Nadii i Bianki,które postanawiają wybrać się na weekendowy wypad do Paryża ,by tam się zrelaksować i poderwać jakieś "Ciacho" .Nadia spotyka tego jednego (Wiktora )który miał być tylko na jedną noc.Miała nie wchodzić w żadne bliższe relacje i układy.Los jednak z niej zadrwił.Dlaczego? Tu już zapraszam do lektury,nie chcę zdradzać szczegółów,bo czytanie nie miało by sensu.Za to bardzo polecam książkę Katarzyny Zięciny,gdyż jest warta uwagi.
Autorka odpowie na wszystkie pytanie,dowiemy się, czy związek oparty tylko na seksie ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie,czy związek na odległość to jest to czego szuka Nadia i Wiktor..i ile cierpienia jest w stanie przejść Nadia.Bo oprócz tej niesamowitej historii w książce jest również wiele tajemnic do odkrycia.Tajemnic i sekretów,które mają delikatne podłoże.
Książkę czyta się na prawdę dobrze,akcja jest szybka,fabuła doskonała,że nie ma czasu na nudę.Bardzo podoba mi się to,ze autorka pomimo opisów scen erotycznych nie opisywała je dosłownie,pozostawiła czytelnikowi swobodę na to by samemu reszty się domyślać .
"Układ (nie)Idealny "to pełna uroku powieść,która chwyta czytelnika za serce do tego stopnia,że po przeczytaniu na długo zapada w pamięci.Jestem ciekawa drugiej części.

Nadia i Bianka. Dwie różne kobiety postanawiają wyruszyć na weekend do zaczarowanego Paryza aby siesrelaksować oraz zaliczyć przystojniaka ;)
Bianka jako odważna i szałowa kobieta nie ma problemów z nawiazywaniem znajomosci, nawet na jedna noc. Natomiast Nadia to kobieta całkiem inna.Skrzywdzona brutanlie przez swojego byłego partnera nosi blizny w duszy alei na ciele. Czy spotkany w klubie przypadkowo Wiktor odkryje prawdę. Czy te 2 dni (a własciwie jeden bo dziewczyny muszą niespodziewanie powrócic do kraju) mogą zmienić wszystko? A Aleks? To tylko przyjaciel czy ktos wiecej. I kto im siewłamał do mieszkania i na co potrzebny był ten osobie album ze zjdeciami? Mroczna przeszłosc nie ma zamiaru odpuscic. Czy Nadia i Wiktor beda razem? Czy przeszłosc sie wyjasni? Kto im zagraża? Tego nie wie wie nikt poza sama Kasią, któa juz tworzy czesc druga, któej nie mogę sie doczekać ^_^

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski