Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci

Wideo to dla nas zwykle krótkie, zarejestrowane telefonem filmy albo superprodukcje z ogromną ilością efektów specjalnych. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś stworzyć filmu, ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci to Twój pierwszy krok do świata wideo. Poznasz Adobe After Effects CC 2017 i dowiesz się, jak korzystać z warstw, czym są maski, do czego służą klatki kluczowe. Nauczysz się montować film z kilku innych, dodawać ścieżkę dźwiękową. Zobaczysz także, jak proste jest wykonywanie animacji oraz ich łączenie z filmem, a dodawanie takich efektów jak ogień to nie tylko domena wielkich wytwórni filmowych, ale coś, z czym bez problemu sobie poradzisz. Czołówka i napisy końcowe, ciekawe intro? Już niedługo nie będzie to dla Ciebie żadnym problemem!

Jeśli chcesz zaprojektować reklamę, pokazać znajomym film z wakacji, zaskoczyć dziadków efektem specjalnym, Adobe After Effects na pewno Ci to umożliwi. Wystarczy tylko trochę cierpliwości.

W publikacji przedstawiono kompletne przykłady, a każdy etap pracy został dokładnie opisany i zilustrowany, co pozwala na porównanie własnego dzieła z omawianym ćwiczeniem. Pamiętaj, że jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Czasem wystarczy tylko kilka narzędzi, aby powstał ciekawy projekt.

Już dziś rozpocznij swoją przygodę i stwórz imponujący film!

Informacje dodatkowe o Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2017-10-05
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 9788301196271

Kup książkę Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci

Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci - opinie o książce

Arduino dla dzieci. Poznaj świat elektroniki i programowania
Dawid Mazur0
Okładka ksiązki - Arduino dla dzieci. Poznaj  świat elektroniki i programowania

Arduino dla dzieci to wprowadzenie do elektroniki i programowania. Dzięki niej dzieci dowiedzą się, a rodzice przypomną sobie, czym różni się prąd stały...

Piksele, czyli jeszcze więcej Photoshopa. Grafika komputerowa dla dzieci
Dawid Mazur0
Okładka ksiązki - Piksele, czyli jeszcze więcej Photoshopa. Grafika komputerowa dla dzieci

Grafika rastrowa daje nam ogromne możliwości zarówno w retuszu fotografii, jak i tworzeniu różnych projektów, począwszy od prostych ulotek, a skończywszy...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski