reklama

THE PROMISED NEVERLAND: TOM 18

Emma i Ray ponownie spotykają Normana w zamku królowej demonów. Przyjaciele spierają się o to, jak rozwiązać konflikt z demonami.
Wybiorą pojednanie czy eksterminację?!
A może czeka ich skłócenie i rozłąka?
Czy koszmar wiecznych dzieci kiedyś się skończy?

Informacje dodatkowe o THE PROMISED NEVERLAND: TOM 18:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-12-03, Ocena: 4, Przeczytałem,

ZEMSTA CZY POJEDNANIE?

„The Promised Neverland” to jedna z tych serii, które pod płaszczykiem niepozornej opowieści skrywają niesamowitą siłę wyrazu, klimat, urok i niezwykle wciągającą zagadkę. Wszystko to sprawia, że każdy tomik cyklu pochłania się łapczywie a potem z niecierpliwością czeka się na kolejne części. I tak samo jest z osiemnastą odsłoną (ozdobioną bodajże najpiękniejszą z dotychczasowych okładek), która gwarantuje kawał świetnej rozrywki dla miłośników mang, horrorów i szeroko pojmowanej fantastyki.

Walka z demonami trwa. Plan Normana, któremu starali się przeszkodzić Emma i Ray został wcielony w życie, ale może wciąż jest szansa? Gdy cała trójka znów się spotyka, tym razem na zamku królowej demonów, zaczynają ważyć się losy całej rzeczywistości, w jakiej przyszło żyć naszym bohaterom. Którą jednak drogą pójdą – wytępienia wrogów, którego pragnie żądny zemsty Norman, czy może pojednania i współistnienia obu gatunków? Czy dawni przyjaciele staną przeciw sobie, czy może jednak uda im się znaleźć wspólny język i wyjście, które zadowoli obie strony? I wreszcie czy w końcu uda się im zaznać upragnionego spokoju?

Avatar użytkownika - joseheim
joseheim