"Terapia Krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniu. 100 najważniejszych tez, założeń i technik" to zwięzły i przystępny przewodnik po teorii i praktyce tej ekscytującej metody, która pozwala ludziom szybko i skutecznie zmieniać swoje życie.

Książka przedstawia:

o historię i tło Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu,

o filozoficzne podstawy tego podejścia,

o techniki i ćwiczenia terapeutyczne,

o specyficzne zastosowania w pracy z dziećmi i nastolatkami (w tym w pracy w szkole), rodzinami i dorosłymi,

o sposoby na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,

o zastosowanie w pracy w organizacjach, w tym w superwizji, coachingu i przywództwie,

o odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Publikacja ta jest niezastąpionym źródłem informacji dla wszystkich terapeutów i doradców, szkolących się i wykorzystujących tę terapię w praktyce. Będzie również cennym narzędziem dla wszystkich, których praca polega na pomaganiu innym w dokonywaniu zmian w życiu, dlatego powinna zainteresować specjalistów z dziedziny zdrowia psychicznego, lekarzy i nauczycieli, pracowników socjalnych, kuratorów sądowych, trenerów oraz zarządzających organizacjami. A wszystko to w typowym dla autorów esencjonalnym stylu.

Informacje dodatkowe o Terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniu. 100 najważniejszych tez, założeń i technik:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2017-11-08
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniu. 100 najważniejszych tez, założeń i technik

Terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniu. 100 najważniejszych tez, założeń i technik - opinie o książce

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz