Tarot przy kuchennym stole. Pogaduszki o przyszłości zapisanej w kartach

Coś więcej niż książka o tarocie!

Pogaduszki przy kartach, które otworzą cię na nowe podejście do tarota

Dlaczego tarot, którego stawiasz, nie sprawdza się? Jak używać kart do kreowania dobrej przyszłości? Przez wiele lat Melissa Cynova starała się wypracować jak najtrafniejszą interpretację kart tarota. Zna na wylot błędy i wątpliwości, jakie są udziałem początkujących (a czasem również zaawansowanych) adeptów tej sztuki. Odważnie obala mity na temat tarota i śmiało pokazuje, że stawianie kart nie wymaga wielu narzędzi, a trafna interpretacja jest prostsza niż może się wydawać.

Autorka prowadzi przez tajniki doboru talii, rozkładów tarota, odczytywania kart i symboli. Naukę przeplata żartobliwymi przykładami z życia i osobistymi przemyśleniami, które sprawią, że od razu będziesz mieć ochotę na samodzielną pracę z tarotem. To nauka w najsympatyczniejszej postaci, niczym pogaduszki z przyjaciółką przy kawie.

Zajrzyj w karty i odczytaj swoją przyszłość!

Informacje dodatkowe o Tarot przy kuchennym stole. Pogaduszki o przyszłości zapisanej w kartach:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2019-05-29
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Kitchen Table Tarot: Pull Up a Chair, Shuffle the Cards, and Let's Talk Tarot

Tagi: bóg Astrologia

Kup książkę Tarot przy kuchennym stole. Pogaduszki o przyszłości zapisanej w kartach

Tarot przy kuchennym stole. Pogaduszki o przyszłości zapisanej w kartach - opinie o książce

Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2023-05-27, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2023,

"Tarot przy kuchennym stole" to bardzo prosty w przekazie i przyjemny w lekturze podręcznik do pracy z kartami tarota. Opisuje w przystępny sposób podstawową wiedzę. Jest to lektura dla osób całkowicie początkujących. Nie znajdziemy tutaj ani słowa o jakiejkolwiek bardziej zaawansowanej wiedzy. To tylko podstawy podstaw, ale napisane bardzo prosto, z humorem i dla osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z kartami, informacje tu zawarte powinny być czytelne. Możemy tutaj znaleźć różne porady, np.: jak wybrać swoją pierwszą talię, jak oczyszczać karty, co robić podczas wróżenia, a czego nie, przykładowe rozkłady i spis wszystkich kart z krótkimi, podstawowymi opisami. Prosto, lekko, zabawnie.

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung