reklama

Sztuka zapomnienia

Ona niczego nie pamięta, on chciałby o wszystkim zapomnieć.

Dwie pokrewne dusze z kruchymi jak lód sercami, które przeszły przez trudną ścieżkę.

Teraz jednak nie będzie łatwiej…

Kiedy Clarissa Francesca Rollos powróciła do rodzinnej Atlanty, została zasypana górą

problemów. Jeden z nich nazywa się Maior Prein i jest przystojnym brunetem, który emanuje

złą energią, a jego obecność przysparza kobiecie coraz więcej zawirowań.

Clarissa nie ma pojęcia, że mężczyzna okaże się kimś zupełnie innym, niż na początku

zakładała.

Tajemnicza przeszłość, złamane zasady, kłamstwa, intrygi i buchająca namiętność to tylko

początek tego, co przyniesie Clarissie nowe życie w Atlancie.

Informacje dodatkowe o Sztuka zapomnienia:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-07-01

Kup książkę Sztuka zapomnienia

Sztuka zapomnienia - opinie o książce

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2021-08-10, Ocena: 6, Przeczytałam,

W książkach najbardziej niesamowite dla mnie jest to, że ich okładki potrafią mnie hipnotyzować. Ta jest naprawdę piękna i poprzez otaczającą ich mgłę ukazuje właśnie temat zapomnienia, który jest w niej zawarty.

,,Kiedy więc tak na siebie patrzymy, gdzieś w głębi pamięci, a może nawet duszy, coś się porusza, coś świta, szepcząc mi na ucho, że doskonale znam tego człowieka. Jednak po emocjach grających mi okrutną pieśń nie sądzę, by zrobił dla mnie cokolwiek miłego".

Nawet nie wiem, czy będę potrafiła ukazać tajfun emocji, który zasiedlił się w tej książce. Historia nie należy do lekkich, choć czytając płyniecie z nurtem opowieści nawet nie próbując jej wyprzedzić. Główna bohaterka wycierpiała naprawdę wiele i ciężko jest się jej pozbierać. Podczas wypadku, gdzie zginął jej mąż ona również doznała uszczerbku na zdrowiu. Straciła bowiem pamięć i nikt nie wie jak długa ta amnezja potrwa. Na domiar złego czuje, że każdy z jej bliskich zna rzeczy o których nawet ona nie ma pojęcia. Czuje się z tym bardzo źle i nie potrafi zrozumieć zachowań poszczególnych ludzi. Wydaje jej się, że straciła swoją największą miłość, jednak my nie mamy tej pewności. Wiemy bowiem, że istniał gdzieś ktoś, kto kochał ją ze wzajemnością. Trudy życia sprawiają, że ktoś chce zapomnieć, a ktoś nie pamięta, choć che sobie o czymś przypomnieć.
Co z tego wyjdzie? Która miłość wygra i czy w tej walce każdy ma takie same szanse?

Niezwykle emocjonująca pozycja! Kiedy się czyta o jej zakłopotaniu, aż sami mamy łzy w oczach. Pozycja wyciśnie z was wszystko, co najlepsze i pokaże, że prawdziwa miłość nigdy nie umiera. Ona przetrwa jak nie w pamięci, to w sercu. Z wolna będzie się przedostawała do naszych myśli i sama wytoruje sobie drogę do szczęścia. Tylko, żeby w tym wszystkim nie było już za późno...

Niesamowita, nieprzewidywalna, cudowna, piękna i bajecznie urocza. Chwilami też ciężka i bardzo wzruszająca. Uczucia wirują tutaj jak płatki róż na wietrze. Książka prosi o uwagę i ja z czystym sercem wszystkim ją polecam!

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung