Historia „niewolnika Maryi”

Ludwik Maria Grignion de Montfort słynie jako autor Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny. Niewielu jednak zna życie tego świętego, który był prawdziwym "szaleńcem", bezgranicznie oddanym Matce Bożej. Z zapałem głosił Ewangelię, przekonywał zniewolonych przez grzech, by oddali swoje życie Maryi. Podczas licznych misji wygłosił ponad 200 rekolekcji, za co doświadczał częstych prześladowań. W wielu trudnych sytuacjach zawsze odczuwał jednak bliską obecność Boga.

Ta książka to opowieść o życiu i pasji jednego z największych świętych w dziejach Kościoła. To historia człowieka, którego miłość do Matki Bożej ukształtowała całe pokolenia wielkich świętych, jak Maksymilian M. Kolbe czy Jan Paweł II, który zawdzięcza mu swoje motto Totus Tuus.

Obok biografii św. Ludwika, znajdziesz tutaj także nieznane szerzej dzieła tego świętego oraz najpiękniejsze modlitwy zawierzenia, w tym słynny Akt Oddania się Maryi.

o. Battista Cortinovis SMM - jest Prokuratorem Generalnym Księży Misjonarzy z Towarzystwa Maryi. Pasjonat życia oraz duchowej spuścizny św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Informacje dodatkowe o Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort. Niewolnik Maryi. Życie, cuda i świadectwa:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2018-03-06
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-65847-74-4

Kup książkę Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort. Niewolnik Maryi. Życie, cuda i świadectwa

Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort. Niewolnik Maryi. Życie, cuda i świadectwa - opinie o książce

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska