reklama

Superman Action Comics - Efekt Oza

Przełomowy album z serii SUPERMAN - ACTION COMICS. Zostaje w nim ujawniona jedna z największych tajemnic DC Odrodzenie. Z tego tomu dowiemy się, kim jest zagadkowa postać znana jako Pan Oz. Od wydarzeń przedstawionych w tomie UNIWERSUM DC - ODRODZENIE nękał Supermana i jego sojuszników - porywając zarówno przyjaciół, jak i wrogów, rozstawiając pionki do tajemniczej ostatecznej rozgrywki, której nikt nie potrafił zgłębić. Teraz Pan Oz chce, żeby Superman na zawsze opuścił Ziemię i jest gotów siać śmierć i zniszczenie na całym świecie, dażąc do osiągnięcia swojego celu. Kim jest ta tajemnicza postać i dlaczego ma obsesję na punkcie Człowieka ze Stali? Odpowiedź na to pytanie zaskoczy Supermana i wstrząśnie nim do głębi!

W tym tomie scenarzysta Dan Jurgens (Śmierć Supermana) i rysownik Viktor Bogdanovic (New Super-Man) łączą siły ze scenarzystą Robem Williamsem (Suicide Squad) oraz rysownikami Guillemem Marchem (Batman Eternal) i Ryanen Sookiem (Wednesday Comics), aby doprowadzić do końca ekscytującą historię Pana Oza!

Informacje dodatkowe o Superman Action Comics - Efekt Oza:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-02-11, Ocena: 4, Przeczytałem,

OZ WIELKI I POTĘŻNY

Długo fani czekali na tę chwilę, ale w końcu nadeszła. Tajemniczy Oz, który stał za wieloma wydarzeniami nie tylko w „Supermanie”, ale także i – a właściwie przede wszystkim – w całym uniwersum DC, wreszcie wychodzi z cienia i zaczyna działać. Czytelnicy dostają więc w końcu kilka odpowiedzi na stawiane od dawna pytanie, a co ważniejsze w ich ręce trafia kawał dobrego, wciągającego i dynamicznego komiksu, który czyta się jednym tchem i z ochotą na więcej.

Każe mówić na siebie Oz. To on porwał Doomsdaya i wiele innych postaci. Jest istotą równie tajemniczą co potężną, a dotychczas nie było wiadomo, po której stronie stoi. Teraz wychodzi z ukrycia i ujawnia swoje sekrety. Zanim jednak wszystkie ujrzą światło dzienne, wywracając życie Supermana do góry nogami, Człowieka ze Stali czeka nie lada wyzwanie. Oz żąda by ten opuścił Ziemię raz na zawsze, a by go do tego skłonić, zaczyna siać zniszczenie na całym świecie. Na Supermana czeka walka, której tym razem może nie wygrać…

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/02/superman-action-comics-efekt-oza-dan.html

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung